Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi volt a legdurvább eseted a...

Mi volt a legdurvább eseted a gólyatáborban? :D

Figyelt kérdés
2011. aug. 16. 10:43
 1/4 anonim ***** válasza:
73%

Hát kezdjük is . Aludtunk én meg alvás közbe szó szerint beszartam , ez még nem is lett volna olyan durva , mert nem tudták , de amikor szaladtam volna a wc-re akkor elestem és mindenki rám nézett , mert felkeltek . Na én meg ott állok egy szál f@szba és szaros gatyámat viszem , na akkor nem tudtam hogy mit csináljak . Ijedtemben beszaladtam a lányokhoz ( nem tudtam hirtelen hogy hova futok) Na akkor volt igazán égés.


Második legrosszabb "balesetem" :

A wc-be elkezdtem verni a f@szom és akkor benyitnak a haverok , na akkor télleg eléggé beégtem főleg hogy akkor jött a dolog is ..

2011. aug. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Elég rossz időben mentünk(szakadó eső, sár...) a kocsi ami vitt minket elakadt a sárban. Többen próbálták megtolni hogy tovább tudjunk menni( főleg fiúk), mi lányok pedig a távolból néztük őket ahogy próbálják a térdig érő sárból kitolni a kocsit, eközben a kocsi fröcskölte fel a sarat szegényekre. Végül otthagytuk a kocsit és elindultunk gyalog.

Térdig érő sárban, és szakadó esőben sétáltunk le min. 5km-t a szállásig, kb. fél 10-kor tehát nem volt túl meleg. Én végig attól féltem nehogy belehasaljak a sárba, vagy lecsússzak az útról, végig telóval világítottunk hogy legalább a nagyobb "pocsolyákat" elkerüljük.

Ettől eltekintve jókat nevettünk :D

2011. aug. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Jók a sztorik :D Várok még hasonlókat :)
2011. aug. 16. 11:55
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

A "remek" szervezőtanár nem rendelt hazafelére buszt.. Másfél nap szívatás után meg haza kellett sétálnunk kb. 10 km-ert.. isteni volt.

Meg az éjjeli "rókavadászaton" guggolva kellett végigmenni az erdőn, pizsamába, mert nem engedték, h felöltözzünk...

Gólyatáborba engem külön nem szívattak, de gólyahéten például énekelnem kellett a sulirádióba, úgy h előtte be kellett mutatkoznom, akkor nagyon égett a fejem. :D

2011. aug. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!