Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi Summer Glau hivatalos...

Mi Summer Glau hivatalos honlapja, e-mail címe?

Figyelt kérdés
Szeretnék kapcsoltba lépni ezzel az amerikai színésznővel, de nem találtam hivatalos adatokat.
2011. ápr. 24. 18:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Kérdezd a geogle-t.
2011. ápr. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ezt az e-mailt találtam, de nem tűnik személyesnek: webmaster@summer-glau.net ( [link]


Ez a legjobb oldal, amit eddig találtam, ide még néha írogat is: [link] de ez sem az övé: "This is not an official website, we do not represent Ms Glau." Lehet, hogy nincs is neki sajátja?


Msn, chat, skype, Facebook - tudtok valamit?


Találtam egy ilyen oldalt is: [link] Itt 2,5 dolcsiért a legfrissebb infókat adják, megpróbálkozzak vele?

2011. ápr. 24. 23:38
 3/4 anonim válasza:

"Ezt az e-mailt találtam, de nem tűnik személyesnek: webmaster@summer-glau.net"


Ez bennevan a nevében, hogy a webmesteré, vagyis a weboldal szerkesztőjéé.



"Találtam egy ilyen oldalt is: [link] Itt 2,5 dolcsiért a legfrissebb infókat adják, megpróbálkozzak vele?"


Pénzért mi? Sztem átverés.



Egyébként: hivatalos weboldala: én sem találtam, sztem nincs, twittere és facebookja pedig szinte biztos hogy nincs:

[link]


MSN, Skype...ezeket biztos használja, de nem gondolhatod komolyan hogy nyilvánosak...

2011. dec. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi az utolsó linket, nem ismertem!

Ez még jobb, mint a summerglau.net! Több cikk, kép, videó.

2011. dec. 23. 09:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!