Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen Telefont vegyek?

Milyen Telefont vegyek?

Figyelt kérdés
TElefont veszünk csütörtökön.Samsung s5230 bordót szeretnék.Nem tudom melyik jó telefon adjatok pár ötletet.Gyors válaszokat kérek.
2011. ápr. 26. 15:11
 1/5 A kérdező kommentje:
L/13
2011. ápr. 26. 15:12
 2/5 anonim ***** válasza:
Attól függ mire használod. Ha veszel bele memóriakártyát akkor zenehalgatásra jó. Meg nincs rajta semmilyen játék (csak dobókocka). Nekem ilyenem van. Amúgy tök jó, de majd kérdezd meg melyek közül lehet választani, mert lehet találsz jobbat.
2011. ápr. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

jaa csak most látom hogy 13 vagy:)

Jó lesz az neked....mert egyébként az mondanám hogy iphone 3g,3gs,4 mert azok jók,de te a suliban nem vigyáznál rá....Bocsi,de ez az igazság,bármilyen komoly és óvatos lennél úgyis megenyhülnél ha valaki elkérné...

Jó lesz neked az s5230 la'fleur....esetleg egy xperia...vagy egy bármilyen qwerty billentyűs...

2011. ápr. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ahham értem
2011. ápr. 26. 18:08
 5/5 anonim válasza:
Nokia N79 - arra (is) gyűjtök
2011. ápr. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!