Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Állítólag kaptam egy csomagot,...

Állítólag kaptam egy csomagot, ami ott van a postán?

Figyelt kérdés

Rendeltem vateráról egy dolgot, ami állítólag fel lett adva. Akitől vettem, azt mondta hogy lusták a postáról értesítést küldeni, mennyek be a postára és ideadják.

Ilyen létezik? Nem kell feladói szelvény meg ilyenek?


2011. ápr. 27. 07:59
 1/7 anonim ***** válasza:

Létezik....Rózsatöveket rendeltem,a postás nem volt hajlandó kihozni (évente egyszer ha rendelek ilyet,nem hiszen hogy belehalnának)Én mentem be érte....még papírt sem kaptam hogy megjöttek,hanem a küldő szólt hogy ő már elküldte....

Meg volt még egy-két ilyen esetem,szóval nem kizárt hogy a tiéd is ott csücsül a postán,rakják balról jobbra és még ha törékeny,egy idő után lehet hogy össze is törik,te meg aláírod hogy sértetlen a csomag...mert persze aláíratják....szóval ha érte mégy,bontsd ki a dobozt,csak utána írd alá hogy átvetted!!

2011. ápr. 27. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

postánmaradó csomag a neve.


Erről semmi értesítést nem kapsz, esetleg a postás szól ha rendes. Cserébe olcsóbb a postaköltség!

2011. ápr. 27. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Lol. Multkor postanmaradot kerettem meg meg is neztem h a mi postankon lehet es leszurtak h maskor ne...



Am meg igen lustak mint a szemet. Nekem ok h nem hozzak ki a sulyosabb csomagjaimat meg szten meg a rozsto is ertheto egy autoval kene jarnia h mindent kivigyen, nah de h nem ir ertesitot azert ne haragudjon mar a vilag!!!!

Ha pl. A telefonom visszament volna az osztrakokhoz tuti szetverek vkit...

2011. ápr. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nálunk a postán van autó,pedig kisváros...
2011. ápr. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Értem. Szóval akkor bemegyek személyivel és ideadják?
2011. ápr. 27. 13:47
 6/7 A kérdező kommentje:
És itt a városban(Békéscsaba) van vagy 10 posta.. Honnan tudjam melyikben van?
2011. ápr. 27. 13:49
 7/7 anonim ***** válasza:

Kerdezo: kerd el az ajanloszelveny szamat a feladotol.

Am meg megvan hogy melyik utca melyik posta korletebe tartozik. Neked/szuleidnek/szomszedaidnak nem jott meg ilyen ertesito? Ugyanoda kell menned most neked is.


Igen, van postanak autoja a csomagokra, marmint ami tenyleg csomagkent lett feladva barna csomagolas spargaval atkotve. Azt ki is viszik.

Viszont amit mi csomagnak nevezunk mar mert van terbeli kiterjedese de levelkent lett feladva mert olcsobb azt sima oldaltaskas postas hordja es nem hurcolassza magaval az ilyeneket, mondjuk egy ido utan en is megemsztettem h csori jol nezne ki az en 3-4 kilos cumojaimmal meg a no postasunk olyan szepen irt ertesitoket irt h azt jo volt olvasni a regi lakhelyemen.

2011. ápr. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!