Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miről is beszél valójában a...

Miről is beszél valójában a Biblia?

Figyelt kérdés
Véleményeket várok a témával kapcsolatban, s a Biblia alapján szeretném leszűkíteni, hogy melyik vallás áll a legközelebb az igazsághoz!
2011. ápr. 27. 13:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Jól értelmezem, hogy a Biblia alapján akarod leszűrni, hogy melyik a "legigazabb" vallás? Ennek mi értelme van?
2011. ápr. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mivel Biblia egy van de értelmezés rengeteg így fontos dolog hogy melyik is tanítja azt ami a Bibliában benne van!
2011. ápr. 27. 14:04
 3/6 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Gyanítom, ha nem hívőt kérdezel, olyan választ kapsz, ami már az előbb volt itt, de törölve lett. Ha hívő embert kérdezel, akik különböző felekezethez tartoznak, mindenki a sajátját tartja az igaznak. Ezért van ott.

Én hívő vagyok, és Hetednapi Adventista. Én azt gondolom, hogy csak a mi egyházunk tartja be a Biblia törvényeit. De ugyanezt fogja Neked mondani egy katolikus, egy Jehova Tanúja, egy Hit gyülekezeti tag, stb.

Csak azt tudom javasolni, hogy olvasd a Bibliát, kérd a Teremtő vezetését, és ő biztos, hogy elvezet abba a közösségbe, ahol megtapasztalod az Igazságot.


manju

2011. ápr. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Arra még nem gondoltál, hogy a kereszténységen kívül van még ezer másik vallás, amik ugyanúgy lehetnek igazak? Vagy ezeket alapból kizárod, és az ördögtől valónak tartod? Ugye nem vagy ennyire szemellenzős?


Abban pedig igaza van a másodiknak, hogy mindenki a saját vallását tartja igaznak, úgyhogy erre a kérdésre ne várj "igazi" választ.

2011. ápr. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Én már sokat tanulmányoztam a Bibliát, megvannak a nézeteim, csak kíváncsi vagyok mások érveire. Más vallásokkal úgy vagyok, hogy mindegyikben van olyan, ami miatt nem akarnék oda tartozni, pl.: iszlámban lehet fegyverrel téríteni, akkor inkább nem akarok a "jók" közé tartozni!


Meggyőződésem, hogy a Biblia igaz!

2011. ápr. 27. 15:49
 6/6 anonim válasza:

Egy példa :

Ha megszeretnél különbözttetni egy hamis pénzt egy igazitól elég hogyha FELISMERED az igazit nem kell hozzá megvizsgálnod az összes hamisat! Így van ez a vallások területén is.Olvasod a Bibliát és abban megtalálod az igaz vallás ismertetőit.

2011. ápr. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!