Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha esetleg egy Új suliba...

Ha esetleg egy Új suliba kerülök (8. -után ugye. ) és abban az iskolában kivétel nélkül az összes csaj sminkeli magát akkor engem kifognak közösíteni és utálni fognak? És jó döntés lenne ha énis sminkelném akkor magam?

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat!
2011. ápr. 27. 16:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezért nem valószínű, hogy kiközösítenek. Te meg ha nem akarod, ne sminkelj. Ettől még lehetsz jó fej.
2011. ápr. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
újba kerültem, csak én nem sminkeltem magam, azóta már k**va sokan nem sminkelik.;)
2011. ápr. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 csicseriborsó5 válasza:

Én most 2. gimis csaj vagyok, és az én osztályomban is van néhány lány, aki nem sminkeli magát, és ezért nem nézi le őket senki, sőt! Ők tudnak mindenféle "segédeszköz" nélkül is szépek lenni.

Én sem viszem túlzásba a dolgot, csak alapozót teszek a homlokomra a miteszerek miatt. Ja, meg egy kis szempillaspirált, mert szümüveges vagyok, és az lekicsinyíti optikailag a szemem és a spirál miatt kicsit nagyobbnak tűnik.

Ne aggódj, ha nem szereted a sminket, ne erőltesd, mert attól csak rosszul fogod érezni magad a bőrödben.


16/L

2011. ápr. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
dehogy fognak kiközösíteni... hidd el a gimi teljesen más mint az általános suli. nem fognak ezért másként bánni veled. ha mindenki sminkeli magát, neked nem kötelező, csak ha te is szeretnéd :) én sem sminkelem magam, 10.-es vagyok, és senki nem szól le miatta
2011. ápr. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!