Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Minek kérdeznek itt olyanok...

Minek kérdeznek itt olyanok akik megvannak győződve az igazukról?

Figyelt kérdés
Rengeteg olyan kérdés van itt ahol a kérdezönek már meg van a saját elgondolása és nem hajlandó azzal ellentétes véleményeket elfogadni. Mi értelme akkor kérdezni? Csak azokat a válaszokat fogadják el amik egyeznek az saját ötleteivel még akkor is ha 10 másik kijavítja. Minden kritikát rögtön támadásnak vesznek. Tulajdonképpen tele van az egész oldal értelmetlen és felesleges kérdésekkel, na és persze a válaszadok között is van egy pár idióta aki csak azért is hülyeségeket ír, szerencsétlen laikus ember(kérdezö vagy csak olvasó) meg hogy döntse mi a helyes? Pl. a gyerekek? Sok unatkozó kretén minek jàr ide?
2011. ápr. 28. 15:26
 1/5 anonim válasza:
Én is éppen ezen gondolkoztam. Szerintem unatkoznak és idejönnek levezetni a feszültséget. És boldogok, ha valaki egyetért velük.
2011. ápr. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tudod, a döntés szabad. Ha valamelyik kérdést úgy véled, kretén írta, egy kattintással túl léphetsz rajta.
2011. ápr. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Miért ne.

Ne érts félre, tényleg úgy gondolom, azért kérdeznek és válaszolnak így, mert megtehetik.

2011. ápr. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mert unatkoznak és nincs jobb dolguk.
2011. ápr. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sőt!

Engem még az is zavar, ha valaki a kutyák kategóriában emberekről kérdez általános dolgokat!

;)

2011. ápr. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!