Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit jelent az, hogy Diana...

Mit jelent az, hogy Diana megtanított Vilmost és Harryt pénzzel fizetni?

Figyelt kérdés
Azt mondták ez nem volt hagyomány a királyi családban. De mi? A pénzzel fizetés? Nem hiszem, hogy a bankkártyára gondoltak, fe akkor nem tudom..
2011. ápr. 29. 00:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
ők soha nem fizettek fizikailag. Vásároltak és a mogöttük jövő titkár fizetett. Ez így maradm meg a középkorból amikor a zacskó aranyat még nehéz is volt cipelni, külön ember volt rá.
2011. ápr. 29. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Érdekes. Gondoltam azért csak eljárkálnak egyedül vásárolgatni, amennyi pénzük van:S
2011. ápr. 29. 01:17
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyedül? Aha. 2 bodygarddal és 2-5 secret service-ssel a hátuk mögött.
2011. ápr. 29. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Megtanította őket arra,hogy amit az angol polgárok fizetnek adót, hogyan kell 5 perc alatt elkölteni. ez körülbelül több millió font.
2011. ápr. 29. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Jah elso valaszolok megirtak.


Am meg regen en is elkenyesztett ficsurnak gondoltam oket, de sztem jo nevelest kaptak. Te tragyaztal mar livakat? Voltal Afrikaban arvakkal foglalkozni? Nem hinnem. Sok helyen megfordultak, es dolgoztak onzetlenul. Azt hiszem ez nagy plusz pont!


Attol h meg kiralyi sarjak, jajj nehigyma nyomorogva kelljen elniuk, mert hat nem lehet szorni a penzt. Annyira utalom amikor vkit leszolnak mert koltekezik.

Anglianak kell a monachia akkor fogadjak el, ennyi, am ok meg imadjak ezt az egesz herce-hurcat.

2011. ápr. 30. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én meg azt amikor valaki beugat nekem.
2011. máj. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Pfff...

Te kamionos vagy es ezt veszed "beugatasnak" en egy 20 eves szoszi vagyok es nem igy nez ki ha beugatok valakinek... Azt hinne az ember aki roja a nagy orszagutat kemeny ficko, az kemeny ficko.


Ebben nem volt semmi serto, mar bocsanat! - viszont ha meg mindig ugy erzed h ez serto volt szepen kifejtheted privatban mi esett rosszul a lelkednek...


Leirtam h nem kell azert leszolni vkit mert gazdagnak szuletett, ennyi!

2011. máj. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!