Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért vagy még fent?

Miért vagy még fent?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 29. 00:55
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Mert túl zaklatott vagyok azért...
2011. ápr. 29. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
Töröm a napraforgót nem bírom abbahagyni,de már kellene...:)
2011. ápr. 29. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
a francba! itt felejtettem magamat!
2011. ápr. 29. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Szerintetek elaludjak? Mert ha elaludnék akkor 10 - kor kelnék -.-. Viszont ha nem alszom szerintetek nagyon fáradt leszek?
2011. ápr. 29. 01:15
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy mentem tavaly szeptemberben az évnyitómra, hogy át msn-eztem az éjszakát, 5:45kor ment a vonat, nem aludtam semmit, viszont végig mókáztam az éjszakát.:D:D Nem voltam fáradt egy kicsit sem, a szervezet hozzászokik ahhoz, hogy fent vagy, általában délután jön ki az emberen, hogy basszus, de kimerültem.
2011. ápr. 29. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Óh, értem :D. Csak mert alvással megy el a legtöbb időm. :D Komolyan. Reggel tanulnom kell, és délutántól késő estik otthon sem leszek -.-. Amúgy mizu veletek? :D
2011. ápr. 29. 01:22
 7/30 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősöm mondta azt, hogy az alvás fölösleges időpazarlás.:D Hát ja, csak azért kell a szervezetnek. Hogy hogy még fent vagy? Most is tanulsz talán?:) Nálam pasi van a dologban, attól nem tudom álomra hajtani a fejem.:P
2011. ápr. 29. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

Akarsz mesélni a férfiúról? :)


Amúgy nem, dehogy tanulok :D. Ahhoz túl fáradt vagyok. Remélem reggelre már olyan fáradt leszek, hogy nem is leszek az ( érted ) :D.

2011. ápr. 29. 01:34
 9/30 A kérdező kommentje:
Ja és azért vagyok fent, mert reggel nem akarok tízkor kelni -.-. Tanulnom is kell sokat, délután meg nem leszek itthon.
2011. ápr. 29. 01:35
 10/30 anonim ***** válasza:

Jah, már írtad, csak azt hittem van még valami más oka is.:)

Fiúk, fiúk, mindig csak a gond van velük. Na jóó, nem ám, csak ilyen bízzak vagy ne bízzak dolog.:P És akkor most mit fox csinálni reggelig? Nem fogsz unatkozni?

2011. ápr. 29. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!