Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fiúk! Mit szólnátok, ha egy...

Fiúk! Mit szólnátok, ha egy lány barátotok azt mondaná nektek, hogy "szeretlek"?

Figyelt kérdés

Hogyan értenétek egy lánybarátotok szájából?

Kort is írjatok lécci.


2011. ápr. 30. 09:46
 1/3 anonim ***** válasza:

a szeretlek lehet barati jellegu is ha ugy szeret mint a batya lennel ,de lehet ugy is hogy szerelembol szeret

harom valasztasi lehetoseged van ugy csinalsz mint ha nem hallotad volna es probalod elfeljteni vagy probalod finoman kinyomozni vagy oszinten ra kerdezel O tetszik neked ?van baratnod? ezeket a dolgokat is merlegeld es ez alapjan donts

szerintem az 1es megoldasd valaszad ha komolyan gondolta akkor tuti hogy ujbol felhozza ezt atemat

ui remelem azert segitettem

2011. ápr. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igazából az elfelejtettem írni, hogy én vagyok a lány. :)
2011. ápr. 30. 10:13
 3/3 anonim válasza:
Szia,én is lány vagyok és van egypár barátnőm,akinek mondom,hogy szeretem,meg ők is mondják nekem,de persze nem szerelemből,hanem,mint legjobb barátnő,mintha egy lány tesód lenne,akivel nagyon bizalmas a kapcsolatod...(mert tudniillik a leszbikusság csak divat):D Remélem valamit sgítettem!!:D=)♥
2011. máj. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!