Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A rablóknak miért adják oda a...

A rablóknak miért adják oda a pénzt?

Figyelt kérdés
Halottam olyat hogy Kisebb boltokat gépfegyverekkel raboltak ki.De miután elkapták a rablót kiderült csak egy műanyag airsoft gépfegyver volt.Akkor miért adták oda a boltosok neki a kassza pénzt ? Nem vették észre hogy csak játék fegyver ?
2011. ápr. 30. 10:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Azok a fegyvernek látszó tárgyak igazinak tűnnek. Különösen ilyen stresszhelyzetben.
2011. ápr. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mert ha igazi lett volna, akkor halottak lennének. Ráadásul nem az életed árán fogod eldönteni egy élethű másolatról, hogy valódi-e. Én is odaadnám a pénzt, meg mindenki. Ilyenkor tényleg csak arra szabad gondolni, hogy a fegyver igazi.
2011. ápr. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 szamóca. ***** válasza:
59%
hát én nem gondolkoznék rajta hogy igazi fegyver -e. nem ezt fogom megkockáztatni, mert ha benézem az már sz*pás a javából.
2011. ápr. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
szerintem nagyon nem lehet tudni hogy jtk fegyver vagy sem.
2011. ápr. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Meg olyat is halottam hogy valahol egy boltot raboltak ki ahol nő volt az eladó.És Játék gépfegyverel rabolták ki.De észre lehet venni hogy játék mert nem vasbol van hanem műanyagbol
2011. ápr. 30. 18:16
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem vasból van, hanem műanyagból? És te mégis mit tennél? Megkopogtatnád, vagy mágnessel néznéd meg?
2011. ápr. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!