Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak a szomszéddal...

Mit csináljak a szomszéddal ha olyan hangosan hallgatja zenét, hogy gyakorlatilag az őrületbe kerget vele?

Figyelt kérdés
Kis faluban lakunk, kertes házak mindenhol. A drága szomszédom állandóan zenét hallgat bent a saját házában de olyan hangosan, hogy az nem kis hangerővel hallatszik át hozzánk, úgyhogy hogy nálunk és náluk is csukva van minden. Egyetemista vagyok, szeretnék tanulni, de annyira zavar, hogy képtelen vagyok koncentrálni. Egyszerűen élhetetlenné teszi az életünket a saját otthonunkban. Nem tudjátok, hogy esetleg milyen lehetőségek vannak, hogy ez a dolog megszűnjön? Szólni hiába szólnék neki, hogy halkítson...
2011. ápr. 30. 17:19
 1/2 anonim ***** válasza:

átmész. kopogsz. kijön. köszönsz. léci halkitsd le a zenét mert tanulni szeretnék. A verzió: oké, le halkitom, bocsi.szia. Szia

B verzió: menj má anyádba nem halkítom le. - Akkor b.dmeg te kretén. és jöhet a félórás üvöltés ami a sziveden a szádon, aztán már le halkitja ha másnem azért, hogy befogd végre. Jó szórakozást.

2011. ápr. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Jó tipp:

Vigyél át neki egy kedvenc CD-det, és javasold neki ha már nem bírja a csöndet legalább azt nyomassa.


Vagy fogj össze a szomszédokkal akiket még nagyon zavar, és együtt szóljatok neki.Akkor lehet észreveszi magát.


Vagy, kezdj el te is valami idegesítőt csinálni,amivel az őrületbe kergeted.


Én tuti ezt csinálnám.

2011. máj. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!