Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van egy felelmem.14 eves lany...

Van egy felelmem.14 eves lany vagyok es felek, hogy mire akkora leszek akkor mar nem lesznek aranyos sztarok mint pl Steve Talley, Oliver James vagy Joe Jonas.. Mit tegyek? Mit kellene csinaljak, hogy ne feljek?

Figyelt kérdés
2009. márc. 7. 21:57
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
100%
fordulj orvoshoz
2009. márc. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 A kérdező kommentje:
ok.elmeek orvoshoz es megmondom h he doki kellene valami gyogyszer jovobeli felelmeim ellen.jo lesz?
2009. márc. 7. 22:00
 3/52 anonim ***** válasza:
100%
aranyos? lol :D amúgy a doki tényleg segít :)
2009. márc. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
96%
dejó h ez a legnagyobb problémád..:(
2009. márc. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
84%

Szia! Irigyellek, hogy ez a legnagyobb problémád, tokéletes életed lehet :)

Amúgy nem kell félned, mert ezek soha nem oregszenek meg a sok plasztikai mutéttol meg a sok sminktol :D



Princess

2009. márc. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 A kérdező kommentje:
mit segit a doki?mit csinal?:S:S:S
2009. márc. 7. 22:07
 7/52 anonim ***** válasza:
100%

1: ad gyógyszert a hülyeség ellen

2: beutal a sárga házba :P


az első kommentelő voltam

2009. márc. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
87%

Ezzel a problémával semmit, kiröhög.

Én is szoktam ilyeneken gondolkodni néha, de én speciel azon, hogy vajon a gyerekeim, unokáim milyen zenén fognak felnőni? Ma már a legtöbb csak pénzes bohóc, aki semmi hanggal nyivákol... Ettől függetlenül NEM rettegek. Ez tényleg elég abnormális dolog szerintem. Első lépésben próbálj kilépni a fanatikusan rajongó rózsaszín kis világodból. 14 évesen illene. Azon kívül örülj, hogy tényleg ez a legnagyobb problémád... Vond meg magatól egy időre a zenecsatornákat és a szennylapokat, lazíts, lógj a haverokkal, és NE foglalkozz az "aranyos" sztárokkal. És ne menj orvoshoz, mert ez csak a korod, és a remek életed hatása. Ha valósában nincs olyen hiper-szuper életed, akkor bocs, bár nem tartom valószínűleg, hogy ezesetben velük foglalkoznál.

2009. márc. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 A kérdező kommentje:

:P De most komojan,kell nekem egy ojan pasi mint Dwight Stifler (Steve Talley):((:((

XD XD XD

2009. márc. 7. 22:16
 10/52 anonim ***** válasza:
82%
Jaj istenem, ne hülyítsétek már szerencsétlent a pszichológussal, gyógyszerekkel és sárga házzal...
2009. márc. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!