Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit jelenthet ez az egész?

Mit jelenthet ez az egész?

Figyelt kérdés
Van két fiú, akik pénteken ballagtak el. Nekem és a barátnőmnek bejönnek ezek a fiúk, és dolgok amiket hosszú lenne leírni. Aki a barátnőmnek tetszik, a terembe zavarba jött amikor elkezdte felolvasni a verset. Nem tudjuk hogy miért. Aki nekem tetszik az pedig amikor bejöttek a terembe rám nézett én is rá és utána elkapta a fejét és végig a faliújságot nézte. Mikor az udvaron volt a műsor ők figyeltek minket. Aki a barátnőmnek tetszik az mindig két ember között kinézett és figyelt minket. Aki pedig nekem tetszik az a Szózat alatt kihajtott fejjel figyelt minket. Amikor fényképezték a fiút akkor is minket figyelt és a másik fiú is amikor elment mellettem akkor figyelt engem.
2011. máj. 1. 13:46
 1/1 anonim válasza:

Félnek.

Beijedtek mert látják azaz észrevették hogy bejönnek nektek.

2011. máj. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!