Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért illik ilyet csinálni?...

Miért illik ilyet csinálni? Egyáltalán illik?

Figyelt kérdés

Meglévő telefonszámomon állandóan "zaklatnak" olyan direkt értékesítők,akik valamely terméket akarnak rásózni valakire.Felhívnak gyanútlanul,valamikor a "nyertél" beetetéssel kecsegtetik a vonal végén lévő egyéneket,az ő beleegyezése nélkül,mintha az tök egyértelmű lenne,és próbálnak rávenni arra h rendezzek termékbemutatót,meg adjam át akinek csak tudom,hogy Ők jönnek oda ahol lakok.

Tudom,h Ők is csak meg akarnak élni valamiből,de azért mindennek van határa,Ezeket hogyan lehet kiiktatni ,kiküszöbölni,hogy egyáltalán ne is beszéljek velük.Esetleg számcsere,vagy titkosítás?Mért nincs erre jogszabály?


2011. máj. 1. 22:06
 1/3 anonim ***** válasza:
titkosítani kell a számodat..Engem soha nem zaklatnak ilyenekkel,gondolom azért mert nem férnek hozzá a telefonszámomhoz..
2011. máj. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja, azt kell kérni, hogy ne legyél benne a telefonkönyvben. Ha pedig fölhívnak, mondd, hogy "nem kérem", és tedd le.
2011. máj. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ilyenek engem is szoktak zaklatni, csak általában nyaralást-ilyesmit ajánlanak. Nemes egyszerűséggel kinevetem őket, és megkérdezem, hogy ha annak örülök, ha a számláimat befizetem gondolja nyaralásra telik? Így tutira nem fog erőszakoskodni. Ajánlom, hogy te is valahogy így járj el. Így nem akar mindenáron rábeszélni. Az meg, hogy egyáltalán miért hív fel, hát örök titok. Borzasztóan zavaró, néha nagyom mérges vagyok, de megbántani nem szeretném őket, hisz ebből él meg. És nem is a személlyel van bajon, csak a módszerrel.
2011. máj. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!