Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit illik ilyenkor csinálni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit illik ilyenkor csinálni hogy mindenkinek jó legyen?

Figyelt kérdés

pénteken megyek először a barátomhoz. 1 hete vagyunk együtt. Vigyek a családjának valami apróságot?

másik kérdésem : illik azt mondani hogy boldog ünnepeket? nem tom de én ezt cikinek érzem, sose szotkam mondani. Ez a két kérdésem lenne. 18 évesek vagyunk és én vagyok a lány köszi


2010. dec. 22. 17:35
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Szerintem valami apróságot vigyél és amikor mész el, akkor mondd, hogy hoztál egy kis apróságot, aztán add át + mondd hogy boldog karácsonyt.
2010. dec. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Moszuke ***** válasza:

szerintem ne vigyél semmit, és miután elköszönsz mond hogy kellemes karácsonyt és boldog új évet KÍVÁNOK.

(a kívánok szó az kell.. mert sokan lehagyják.)


és amúgy szent este (péntek) más családban "lenni" a legnagyobb taplóság csak megsúgom... de te tudod.....

2010. dec. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
én fiú vagyok és ha a barátnömhőz mennék akkor a szülöknek vinnék vmit. vagy max az anyjának. nem tudom forditva hogy van de ha van pénzed vigyél vmit legaláb látják milyen kedves vagy.... és nyugodtan mondhatod nekik hogy kellemes ünnepeket legalább jellemzed magad hogy jo modoru vagy.
2010. dec. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

1. december 24-én NEM megyünk csak a saját családunkhoz...

2. tálca házi süti, ha jól viselik, esetleg egy üveg ital, ilyesmi

3. megköszönöd a vendéglátást, nem vagy ott sokat, kívánod az ünnepeket

2010. dec. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Semmit se vegyél.. 1 hét az még semmi.
2010. dec. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Egyébként nem értem mi ez a nagy ugrálás karácsonykor.

Nem csak akkor kellene szeretni...Persze kellemes, mert szünet és sok helyen a család együtt van, ez szép. De akkor is!

2010. dec. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

December 24.-én akartok menni? Ez elég nagy pofátlanság már bocsi. Szerintem toljátok ezt el másik időpontra. Ilyenkor már mindenki készülődik, süt, főz, tesz-vesz...


Ha vinni akarsz valamit akkor egy tálca/doboz sütit vihetsz. De nem muszáj!


Amúgy ebben mi ciki? Komolyan nem értem.. Megmondod, hogy boldog ünnepeket kívánsz és ennyi..

2010. dec. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Ne boldog ünnemeket mondj, hanem: "Kellemes ünnepeket, és boldog karácsonyt" igy a legudvariasabb - szerintem ; )
2010. dec. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Megyek én is a barátomhoz pénteken.Én csak viszek egy kis sütit. És miivel este megyekk, akkorát is adom a süit és boldog karácsonyt kívánok nekik. Jah és a kistesójának viszek egy plüsst:)

Egyébként miért lenne pofátlanság szenteste más családjához menni??

2010. dec. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Azért pofátlanság mert 1 hete járnék és a szülők mégcsak most fogják megismerni a barátnőjét, magyarul egy vadidegen és nem hiszem, hogy pont karácsonyra kéne időzíteni a bemutatást...De hát ők tudják :) A barátom nem jön karácsonykor pedig 2 éve együtt vagyunk, mindenki otthon ünnepel a családdal. Meg fordított esetben nekem is kellemetlen lenne a dolog... Nálunk ez mindig is így volt, a karácsony a családról szól, én még nem vagyok "teljes értékű" családtag így nekem is és neki is otthon a helye. Az együtt karácsonyozásnak is eljön majd az ideje..
2010. dec. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!