Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen szakmát válasszak?...

Milyen szakmát válasszak? Mivel érdemes foglalkozni manapság?

Figyelt kérdés
Olyasmire gondolok pl. hogy a főiskola után több irányba' is eltudjak menni, hogy ne csak egy felé lehessen, mármint ne csak egy szakma közül lehessen választani. Hanem ha esetleg megunnám/leépítés lenne/stb., akkor azzal a végzettséggel, máshol is eltudjak helyezkedni.
2011. máj. 2. 18:02
 1/6 anonim ***** válasza:

azt valassz amit szeretsz,ez a lenyeg! amszerintem az aki ilyen infos matekes dolgokat valaszt az az orszagban akar maradni.azt mondjak,h ez a legjobb,innen mehetsz akarhova

de pl en tudok orvost aki humant vegzett,ok szuseges volt egy rovid kurzus.de ha jo vagy valamiben ,barmiben,sierul egy jo munkahelyet talalni

sok sikert

2011. máj. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

köszönöm. :) igazad van, az sem utolsó, hogy szeressem csinálni amit majd 'csinálni' fogok, csak hát manapság ez kicsit megdőlni látszik hiszen a legtöbben nem azt csinálják amit mindig is szerettek volna, hanem ott dolgoznak ahol tudnak. sajnos a munkalehetőség is kicsi.


mégegyszer köszönöm!! :) [ment a zöldkéz]

2011. máj. 2. 18:25
 3/6 anonim ***** válasza:

koszonom,am en humanos vagyok,a szuleim persze izeltek a fejem ,h menjek infora de vegul megertettek ,h nekem az csak kin lenne es az eredmenyeim semmi lennenek a legjobbak.

ha nyelvet tudsz kulfoldon rengeteg a lehetoseg es penzes,pl az en tanarom aki zongorat tanit elment Nemetbe es miondta a fizeteset (am Romaniai vagyok..tht az ittenit) s a nemetek azt mondatk neki,h eleg jo ,ha ezt az osszeget kapja egy napra,a tanar mondta,hogy ez az osszeget honapra szol..kepzeled ,hogy a nemet milyen arcot vagott,osszeneztek es gondolkoztak...ha a kis roman viccel:))

es rengeteg iskolat vegzett a tanarom..


meg1xsok sikit! koszonom,hogy hasznosnak lattad a valaszom:)

2011. máj. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szereted az idegen nyelveket? Mert ha igen, javaslom az anglisztika szakot. Én is ezt végzem. Egyáltalán nem könnyű, viszont ezzel több helyen is el tudsz helyezkedni.
2011. máj. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Oh, köszönöm a válaszokat! :D Egyébként az Anglisztikai szakhoz egyetemet kell járni? :)
2011. máj. 5. 09:25
 6/6 anonim ***** válasza:
Én vagyok az anglisztikás. Igen, minimum 3 éves képzés egyetemen.
2011. máj. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!