Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Érdemes-e vele egyáltalán...

Érdemes-e vele egyáltalán foglalkozni?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki most jött suliba és hát...tetszik nagyon nagyon külsőle g is meg belsőleg is. Kb. 5szót váltottunk. Megan a faceebookja 3utcányira lakik tőlünk. Suli szünetbe úgy 10en összegyűlünk és beszélgetünk jòfej vicces kedves helyes magas néha rámosolyogtam és nem is tudomhogy visszamosolygott e ram :'( . De...a suli ribamcára bukik sztem(!) mert ők sokat beszélnek meg most is... A ribancal egy itcába lakuknk és ott voltak náluk 1fiúval eggyütt :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( meg 1szer az egyik csaj majdnem az ölébe ült (dákójára) most meg sírok :'( :'( :'( :'( :'( :'(:'( :'( :'( :'(:'( :'( :'(foglalkozzal vele egyáltalán ? Én 12/LŐ <3 <3 13/F <3 <3 <3 :'(
2011. szept. 7. 17:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha tényleg ennyire tetszik akkor akkor szerintem próbálkozz nála!!! De, ha feltennéd ezt a kérdést a szerelem, szex: randizáshoz vagy valami akkor többen fognak rá válaszolni.
2011. szept. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ok majd oda is felteszem de hogy próbálkozzak nála??
2011. szept. 7. 17:15
 3/5 anonim ***** válasza:
Hogy szeretheted a belsőjét ha 5 szót váltottál vele? Hogyhogy nem tudott hogy rádmosolygott-e? Mi az hogy a dákójára ült?:D:D:D minek teszel ennyi fölösleges smileyt? ha a suli "ribancára" bukik.... aki egyáltalán miért is ribanc? Netán szebb nálad... és féltékeny vagy?:O .... akkor a suli "ribancára" bukik, pech ..
2011. szept. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kössz de ismerem hallom mikeet beszél és tudom milyen -.-"
2011. szept. 7. 22:31
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem próbálj vele többet beszélgetni. De, ha neki tényleg nem te jössz be, hanem a másik csaj akkor fogadd ezt el, mert az ő érzéseit egyáltalán nem tudod befolyásolni. Bár velem sem törődnek a pasik csak néha. :PP

Mintha félnének tőlem, de nem tudom, hogy miért. De nem is érdekel, mert nagyon hülyék.

2011. szept. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!