Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Zavar titeket ha a pasitok...

Zavar titeket ha a pasitok kedveli egy szép lánynak a képét a facebookon?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem mert én nagyon rosszul érzem magam emiatt, nem érzem magam elég szépnek v csinosnak ezek miatt a dolgok miatt. Vagyis ezek miatt is... :(
2011. máj. 3. 18:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Hová fajult a világ... :S És ezt így viccen kívül. Ennyi erővel szakíthatnál vele,mert a facebookon lájkolja vki képét. Hát öcsém...Pff. ilyenkor nem tudom sírjak-e vagy nevessek. Na de akkor kapom a legnagyobb agybajt,amikor olyanokat mondd egy fiatal,hogy; eddig mindig rám írt msn-en a barátom,most pedig nem is jön fel, most utál engem? Áááá rosszul vagyok. :SSS
2011. máj. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ja,és amúgy féltékennyé akar tenni az fix. (;
2011. máj. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát lehet ez most vicces meg hát ugen facebook ide fajul a világ sajnos hogy ezek miatt kell veszekeni... Csak tudod valakinek ezzel az önérzetét nagyn meg lehet bántani:(
2011. máj. 3. 18:52
 4/7 A kérdező kommentje:
Még annyi hogy nem érdekel ha nem ír rám sehol, ennyit kértem tőle h ezt ne csinálja és ennyit sem tud megtenni a kedvemért. Az sem zavar ha megnéz más lányokat mert tényleg én is megnézem a pasikat. Ez a dolog viszont nagyon zavar :(
2011. máj. 3. 18:55
 5/7 anonim válasza:

Szia! én is megkértem a barátomat hogy ne lájkoljon más lányokat, és nem is teszi többé (ugyanazért kértem meg amiért te is...) ... bár én szoktam lájkolni rengeteg mindenki képeit,de ő nem kontrollál engem...

a te barátod valszeg azért csinálja (ha már megkérted rá és továbbra is folytatja) hogy féltékennyé tegyen...a helyedben közölném vele hogy ezzel nem tesz féltékennyé, csak fájdalmat okoz, hogy ezt a kérésedet nem tartja tiszteletben...lehet h meg tudnátok beszélni.. am hány évesek vagytok??

2011. máj. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Megkértem és az volt a válasz rá hogy nehogy már megtitlsak neki ilyet. Meg h ebben nincs semmi. Nem veszi észre h ezzel mennyire megbánt, vagy talán észreveszi csak nem érdekli :(
2011. máj. 3. 20:15
 7/7 anonim válasza:
aki igy válaszol az meg sem érdemel téged hidd el nekem... :( ebben valami nem jó...
2011. máj. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!