Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy FACEBOOKON...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy FACEBOOKON csinos, szép lányoknak van barátja?

Figyelt kérdés
Ha szép lányt kedvelek Facebookon akkor annak bisztos hogy van barátja.;((( Soha nem lesz barátnőm így...;((((
2011. szept. 16. 15:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
40%
Ha van barátja, az nem jelent semmit. Ha van barátja, és az illető jobban néz ki nálad, akkor vagy csak esélytelen.
2011. szept. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha a facebookon akarsz barátnőt találni, akkor tényleg nem lesz sosem barátnőd...
2011. szept. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
53%

Talán nem faszbúkon kéne ismerkedni, te szerencsétlen. Hanem mondjuk kimozdulni otthonról a barátaiddal(vannak egyáltalán??????) és elmenni csajozni(tudod, azt úgy szokták a korodbeli fiúk, mivel gondolom 16lehetsz kb).... -.-'

Vagy wowban szeggyé' össze valami nőt, akkor még hasonlóak is lesztek.

2011. szept. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szakadj le a netről,és élőben ismerkedj.Tudom nem egyszerű,de így sose lesz csajod.
2011. szept. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Hailey13 ***** válasza:

pontosan azért van barátja, mert csinos és szép..:D (meg stb)

vagy várj vele, vagy inkább hagyd. de ne nyomulj rá! azt meg soha nem tudhatod, hogy az utolsókat rúgja a kapcsolatuk, vagy ők egymásnak a "nagy Ő", szóval szerintem ne várd ki.

voltam/vagyok hasonló helyzetben:) azért remélem nem egy kocka vagy és ismered a csajt, nem csak egy "álomnő" számodra, mert akkor sürgősen változtatni kell!:D

2011. szept. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
67%

Facebookon minden lány cisnos és szép.

Photoshop <3

2011. szept. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
67%

"Soha nem lesz barátnőm így...;(((("



Az biztos! :-)))


A barátnőket nem otthon a gép előtt ülve gombok nyomogatásával kell megismerni!


Kapcsod ki a gépet, vegyél magadra cipőt, és lépj ki az ajtón!

Amit látsz, az a valódi világ. Üdvözöllek benne.


Na, itt keress magadnak szép lányokat, és ha megtetszik az egyik, nyugodtan elegyedj vele beszélgetésbe. Meglátod, milyen könnyen megy majd az egész.


;-)

2011. szept. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
57%
Hát így nem.Élőben kell nőt szerezni nem más nőjére verni meg vágyakozni a neten.
2011. szept. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
21%
Először is csak az foglalt akin vannak. Ez nem jelent semmit a barát csak egy átmeneti állapot...
2011. szept. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem 16, hanem 21-vagyok ;)
2011. szept. 17. 13:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!