Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen benzinmotoros fűkaszát...

Milyen benzinmotoros fűkaszát érdemes és szabad venni az alacsonyabb árfekvésben? (20. 000. -ft)

Figyelt kérdés
Pontosabban adott a piacon pár név 20ezer forintos kategóriában (Kinstorm, Garden Field, Straus, Kraftech) általában garanciával (1 hét vagy semmi) namost ezek a készülékek 2,5-3,2 Lóerősek. És van a boltban 20-30.000ft ért MTD fűkasza de 1 lóerős viszont 2 év garanciával. MTD esetében a nagyobb 40.000 ft os változat is 1 lovas...Felszereltség ugyanaz. Lóerő mennyiben számít ezeknél, és ti mit javasolnátok megvételre. (600-as telekhez bozót nélkül)
2011. máj. 6. 08:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem egyenetlen a telek, nincs tele kövekkel, akkor ne vegyél fűkaszát (saját tapasztalat, van fűnyíróm és fűkaszám is). Egy fűnyíróval is le tudod tolni pl. a teszkós 29000-es mtd oldalkidobós tökéletesen megteszi. Gyorsabban haladsz vele és szerintem könnyebb is vele dolgozni...
2011. máj. 6. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
használtan nem érdemes ilyen benzinmotoros gepeket venni, mert nagyon fontos itt a keveerék keverési aránya. Sok hobby nem tudja ezt, es csak önti bele a benzint olaj nélkül...ezt te egy használtnál nem tudod megállapitani.
2011. máj. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Pontosítok, a gépek újak, nem használtak a keverési arány az rendben lesz nem vagyunk teljesen laikusok ebben. Amire kell az egy olyan föld darab ahova 1 évben kimegyünk 3 szor és le kell csapni a füvet az előírás miatt tehát a szépség elhanyagolható viszont mivel ilyen kevés alkalommal megyünk a fűnyíró nem győzi...elsősorban tehát arra lennék kiváncsi hogy gép-tipusok közül melyiket érdemesebb venni(meghibásodás, megbízhatóság, javíthatóság, teljesítmény) illetve ez a lóerő téma mennyiben fontos mert pl most láttam 40.000 ft os kawasaki kaszát 1,5 lovasat és akkor ott a garden field 3,5 lóerővel 20.000ért...
2011. máj. 6. 09:29
 4/5 Csákány Miklós válasza:
Csak most olvastam a kérdést, de a probléma időtálló. Olcsó gépet annak érdemes venni, aki hozzá tud nyúlni , ha probléma van , mert ezekkel a gépekkel lesz gond. Nem túl nagyok, de ha kell a gép és nem megy, hiányozni fog.Hasznos, hogy nagy teljesítményű gépek olcsón és az alkatrészellátás megfelelő. Kínai motoros fűkasza alkatrészek címszó alatt több kereskedő is bejelentkezik. fényképek alapján ki lehet választani a szükséges alkatrészt, mert a gép neve mindegy, mind ugyanott készülhet, legalábbis az én Kárpátalján vett TAJGA típusú gépem egyezik sok más nevű kaszával, most éppen a Garden Fielddel cserélem 8 év használat után, bízom benne, hogy csereszabatos lesz szükség esetén. Kicsit hosszú voltam, de rengeteg dolgot el lehetne mondani még. Az biztos, hogy a Stihl és a többi profi gép árából őtször-tizszer meg lehet venni az olcsó gépet , de ehhez kell a műszaki ember. Ez 2016-ban is így van.
2016. máj. 25. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Olajat azért ne felejtsd el beleönteni a benzinbe.
2018. jún. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!