Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék alacsonyabb...

Hogyan lehetnék alacsonyabb pár centivel?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem, hogy van-e olyan sportág, vagy gimnasztikai gyakorlat, amely úgymond összébtolja a gerincet, tehát 1-2 centivel alacsonyabb lehetnék tőle?


Lehet, hogy elsőre hülyén hangzik a kérdés, de a magasságról tudni kell, hogy a nap folyamán is változik. Éjszaka alvás során regenerálódik a gerinc, feltöltődnek az izületek folyadékkal, így reggel magasabb vagy kb 2 centivel (magasságtól függően), mint este.

Szóval úgy gondolom, lennie kell valami olyan jellegű testmozgásnak, amelytől tartósan összébmegy az ember.


2011. márc. 29. 10:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Miért akarnál összemenni? hány centi vagy? én mindent megadnék ha pár centivel magasabb lehetnék:)

BU.

2011. márc. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

177 cm vagyok... talán annyira nem extra magas, de az átlaghoz viszonyítva még a férfiakat is túlnőttem (176).

A párom egymagas velem kb (talán 1-2 centivel én vagyok magasabb) és azt hiszem egy kicsit zavarja ez. Szóval, ha lenne valami "praktika" erre, azt szívesen kipróbálnám.

2011. márc. 29. 12:12
 3/6 anonim ***** válasza:

Sajnos ez nem ilyen egyszerű:S


Én kisebb vagyok(162cm), de hidd el ez sem jobb. Szerintem fogadd el magad úgy ahogy vagy, hiszen van párod .

Jobban meg is tudod magad védeni ha úgy van. Szóval nagyon sok előnye van a magasságnak. Hidd el.

Én úgy tudom, hogy gerincferdülés miatt lehet alacsonyodni pár centit, de ez szerintem nem ajánlatos!

Én sem tudtam sokáig elfogadni olyannak amilyen vagyok, de mostmár belátom, hogy én ilyennek születtem és kész akkor minek változtassak rajta. Ezt kell szeretni.

Ja és szerintem egy magasabb nő sokkal szebb!:)

2011. márc. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a biztató szavakat, aranyos vagy :) Lehet, hogy tényleg vannak előnyei a magasságomnak, de hátránya is akad. Pl nem vehetek fel magassarkút (nemcsak a párom miatt nem, hanem mert eleve röhejesen néznék ki), ezért úgy kell vadászni a lapostalpú cipőket. Nagy szerencsém, hogy pár éve bejöttek divatba a balerinacipők... jól be is kéne tankolnom belőlük, mert jövőre szerintem már nem kapok ilyet sehol.


Amúgy van egy csomó sportág, ami kihatással van a testmagasságra, csak az még a fejlődési szakaszban. Pl talajtorna, lovaglás - ezek nem hagyják vertikálisan fejlődni a csontokat, ezért maradnak picik. Engem az érdekelne, hogy már kifejlett testet valami zömökíteni tudná-e...

2011. márc. 29. 17:22
 5/6 anonim válasza:

Én is erre keresem a választ. 170-172 cm vagyok és utálom.

Gondolom a dolog attól is függ, hogy milyen a családtagok vázszerkezete, pl az én rokonaimnak gyenge. Anya 160 volt, de most már talán megüti az 155-t, apa 185 volt most pedig az 178 magas öcsém nagyobb nála..:D

Talán a futás és az aerobik lehet olyan sport, ami erre a 'célra' is jó lenne. Annyira boldog lennék ha egy vagy két év múlva megmérném magam és voálá 167-168. :)

2011. ápr. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Jajj ne sirjatok mar valaszolok ha egy fel evig/1 evig ekkorak lennetek (en 176) sirva konyorognetek a azert hogy had legyetek akkorak amekkorak most.

14 evesen vagyok 176cm!!! Oruljetek hogy kisebbek vagytok!! En GYULOLOM a magassagom! Minden tanaromnal (igen fiunal is) magasabb vagyok es minden reggel gyomorideggel ebredek hogy nehogy ki kelljen mennem a tablahoz es kinos legyen..Nem vehetek fel bakancsot/magassarkut,mert idetlenul nezek ki!!!oruljetek a magassagotoknak.Persze mindenki mas tipus mert en pl nem akarok modell lenni es nem akarom hogy az utcan irigzkedjenek ram a magassagom miatt,hanem egyeszeruen neha lathatatlan akarok lenni.Lehet h eretlen vagyok (szerintem mondjuk nem) de ezt en igy latom!

2013. jan. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!