Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 14 évesen ciki ha nincs...

14 évesen ciki ha nincs pasim? Amúgy nektek hány évesen volt az első pasitok, eslső csókotok, első randitok? S hány évesen kellene elkezdeni foglalkozni a fiúkal? 14/L

Figyelt kérdés
2011. máj. 7. 20:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nekem még nem volt pasim.


20F

2011. máj. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ja hát ha nem vagy meleg,ez természetes:P
2011. máj. 7. 20:35
 3/11 anonim válasza:

nekem sincs, ne parázz ezen és ne feszengj akkor majd csak jön egy helyes srác! ;)

14/L

2011. máj. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én 16 éves vagyok és még nem volt pasim és nem is csókolóztam! Úgy érzem nem maradtam még le semmiről!
2011. máj. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
viszont szerintem az gáz ha 14 évesen még nem nézed meg a srácokat meg nem is érdekelnek meg ilyenek. van egy pár ismerősöm akik nem is bezsélnek fukkal azért az se normális!
2011. máj. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem maradtál le még semmiről.

Én 15 éves lány vagyok még nem volt fiúm.Még nem is szeretnék.Csak tanulni...amíg tudok,utána szerintem bőven ráér:D Vagy esetleg közbe majd később.

De semmiképpen nem úgy szeretném,hogy először a pasizás utána a tanulás,hanem pont fordítva.Nekem mindegy végülis mikor lesz az első csók.Nem szeretném megrendezni,megtervezni.Jöjjön amikor a természet akarja,amikorra meg van írva:D

2011. máj. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne normális?
2011. máj. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hidd el 14 évesen még van elég ideje arra hogy elkezdjék érdekelni a fiúk...
2011. máj. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
18 évesen volt az első barátom, és vele csókolóztam először, ő már a múlté. Azóta van egy lassan másfél éves kapcsolatom, és nagyon szeretem őt. Bár későn érő vagyok, nem maradtam le semmiről, és szerintem, te sem. :D
2011. máj. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Ja, L/20
2011. máj. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!