Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 14 évesen ciki ha nincs...

14 évesen ciki ha nincs pasim? Amúgy nektek hány évesen volt az első pasitok, eslső csókotok, első randitok? S hány évesen kellene elkezdeni foglalkozni a fiúkal? 14/L

Figyelt kérdés
2011. máj. 17. 17:10
1 2
 1/12 anonim válasza:
Énis 14 vook de még nem volt pasim és még nem is smároltam xD
2011. máj. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem ciki. Nekem 18 évesen volt az első fiúm. Akkor volt az első randi és az első csók is. Akkor kezdj el foglalkozni a fiúkkal, ha már a szíved is akarja.
2011. máj. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
először a helyesírással foglalkozzál, ne a pasikkal xD
2011. máj. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Neménvagyokaz ***** válasza:
63%

Nekem egy pasim sem volt, és nem is lesz.


18/F

2011. máj. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nem korhoz kötött, ahogy esik úgy puffan, kinek korábban kinek később.

Inkább az a ciki ha vkinek azért lesz pasija mert azt hiszi h ciki ha nincs.

2011. máj. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz... Nekem sem volt ennyi idősen... Nem verseny ez...

Első csók 16 évesen... Akkor kezdtem el randizgatni is utána... :)

2011. máj. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
17:33 vasgyok... 18/L
2011. máj. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
35%
Pfff...Az ilyen kérdéseket sosem értettem! Ha felnőtt leszel, úgyis meglesz az igazi! Ha ilyen korban lennél egy fiúval, nagy valószínűséggel úgyis szakítanátok. Miért kell manapság már 14 évesen ilyeneken gondolkodni?
2011. máj. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
45%
Az a ciki,hogy takony 13-14 évesek ezzel foglalkoznak,amikor még helyesen írni sem tudnak, sem normálisan beszélni, de még gondolkodni sem. Ennyi idősen tanulni kellene,hogy legalább az alapok normálisan meglegyenek. Ok,hogy foglalkozol pasikkal, meg érdekel,nyilvánvaló,de nem kellene még pasi,meg sokaknál már a szex a téma,mikor a tojáshéj a feneketeken van. Nem,nem ciki kedves kérdező. Nekem első barát 16-on felül volt, randi is, csók is, szex meg majd csak 20 évesen. Nem érzem,hogy lemaradtam volna akármiről is,de írni,olvasni tudok, és elvileg okos is vagyok. Ráérsz!
2011. máj. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem érdemes azért járni valakivel, mert mindenkinek van már fiúja. Ez inkább sok olyan kapcsolatba keverne téged, amit később megbánnál. Érdemes inkább várni, amikor te is úgy érzed, hogy megtaláltad azt akit kerestél, akkor is ha ezért várnod kell.

Én is belementem ilyen kapcsolatokba, de később csak megbántam őket. Ezért ne gondold, hogy ciki ha nincs pasid! Ciki az, ha valaki csak azért van valakivel, hogy ne legyen egyedül.

Nekem az első fiúm 18 évesen volt.

2011. máj. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!