Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » én vagyok gonosz vagy csak...

én vagyok gonosz vagy csak tulreagálom?

Figyelt kérdés
nem tudom kiverni a fejemböl hogy a barátnöm az én gyerekem nevét adta a babájának.(álandóan utánoz de még hogy abben is,kicsit sok nekem).gondoltam ha megszületik a baba majd elmulik,.de nem .beszéljek vele erröl,?megbántani nem akarom mert ezen kivul nincs bajom vele.
2011. máj. 9. 13:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Természetes hogy bántó, de ne mondd neki mert egyáltalán nem biztos hogy azért adta hogy utánozzon, vagy lehet csak meghallotta tőled és azért adta az övének is ezt mert megtetszett neki. Ez alapjába véve nem olyan dolog amin ki kéne akadni, bár megértem hogy bántó
2011. máj. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
csak annyi erövel adhatta volna a testvére gyerekének a nevét is,hisz vele nagyon ritkán találkozik, velem nap mint nap
2011. máj. 9. 14:55
 3/3 Vree ***** válasza:

Azért ahhoz kicsit személyes dolog a saját gyerek neve, hogy valaki csak úgy utánzásból adja. :) Minimum tetszik neki is, az biztos.


Én nevetnék egy jót hogy két X név lesz.


Ha a barátnőd amúgy is beteges a tőled függőségben azt te tudod, de akkor erről általánosságban kellene vele elbeszélgetni.

2011. máj. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!