Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan készíthetek itthon 18...

Hogyan készíthetek itthon 18 as diákigazolványt?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok 1994-s születésű. Elszeretnék menni hétvégente bulizni, de 18 éven alul hazaküldenek pizsamáért.

De én elszeretnék menni a buliba, ezért készítenék itthon egy hamis diákigazolványt.

Ha átlehet valahogy szerkeszteni, akkor van még egy eredeti diákom 1994-s ami nem kell. Hogy fogjak neki?

Köszi a válaszokat !!


2011. máj. 10. 19:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Mennyit szánsz rá?:P
2011. máj. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
1000 ft
2011. máj. 10. 21:12
 3/6 anonim ***** válasza:
Annyiért nem hinném hogy kapsz :D De 16 évesen szerintem bőven beengednek akárhova, főleg ha nem egyedül vagy.
2011. máj. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szegeden SING-SING be nem engednek be, de a JATE-ba se... :SS
2011. máj. 10. 21:23
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyedül mész vagy haverokkal?
2011. máj. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ne egy csoportba legyetek a haverokkal ne borotválkozz meg annyira, öltözz fel normálisan, ne a mostani tinidivat szerint és akkor nem lesz gond, vagy legalábbis pár hely próbálása után valahol egyszercsak bentleszel a discóban. Esetleg ha van jól kinéző csajismerős, aki 18+ akkor vele próbálj bejutni, vagy ha van egyértelműen 18+ csoport ismerősök közt akkor próbálj odaállni és valahogy öltözz úgy meg szőrizz úgy h ne lógj ki közülük.


A hamis diák esete necces, pláne ha személyit kérnek, pláne ha elkapnak...na akkor a leginkább...

2011. nov. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!