Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hisztek a Titokban?

Hisztek a Titokban?

Figyelt kérdés
[link]
2009. márc. 11. 13:06
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Lattam a filmet. hiszek benne, de azert vannak kételyeim. abban viszont van vmi h ha vmit nagyon hajtogatunk, akkor be is következik.
2009. márc. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Igen én is láttam a filmet és a könyvet is.Csak kiváncsi avgyok másoknak mi a véleménye.Nagyon sokszor használom akár párkapcsolati problémámnál vagy munkahelyi stb és eddig 90%ban mindig bevált:)
2009. márc. 11. 13:09
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Ez engem is érdekelne, de miről van szó?:)
2009. márc. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem vagom h h lehet nem beinditani a mozgás törvényét. azt mondják h nem szabad a "nem"-et hasznalni, h nem lesz baj, meg stb. de akkor h?
2009. márc. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Belinkeltem ott a könyvet el tudod olvasni,persze meg is tudod vásárolni és filmben is megtudod nézni.Ezt így elmondani picit bonyolult de sztem érdemes elolvasni:)
2009. márc. 11. 13:12
 6/23 A kérdező kommentje:
Igen picit zavaros nekem is 1-1 rész de ez akkor is ösztönös nem rágódni kell rajta sztem:)
2009. márc. 11. 13:14
 7/23 anonim ***** válasza:
81%
Én a könyvet kezdtem el olvasni, de nekem nem tetszett. Abba is hagytam. Megkaptam utána filmen, de nem néztem meg. Én abban hiszek, hogy tenni kell a dolgokért ha valamit el akarsz érni, ha csak mondogatod és erősen hiszel benne, attól még nem jutsz előrébb.
2009. márc. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
89%

Én hiszek a titokban, egyetértek azzal, hogy fontos a hit.

A beteg embereknek is azt szokták mondani, hogy ha hisz, és akarja a gyógyulását, akkor hamar meg is fog gyógyulni.

A film szerintem érdekesebb, és motiválóbb, mint a könyv.

2009. márc. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
89%
Hittem benne, kudarcot vallott a Titok... Pedig erősen vizualizáltam
2009. márc. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
86%

Én saját magam fedeztem fel ezt a titkot, csak utána tudtam meg, hogy létezik a konyv. Az egyik ismerosom mondta, hogy van egy jó konyve, az a címe, hogy "Titok". Megkérdeztem tole, hogy mirol szól és o elmondta, erre nekem tátva maradt a szám, és néztem, mint borjú az új kapura. Tehát én már sokkal hamarabb felismertem a titkot, és HISZEK BENNE. Hiszek benne, mert tapasztaltam az erejét és a jelenlétét, tehát mindenkinek megéri... Amúgy a konyvet még a mai napig nem olvastam el, csak a tartalmát!



Princess

2009. márc. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!