Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hisztek a Titokban?

Hisztek a Titokban?

Figyelt kérdés
[link]
2009. márc. 11. 13:06
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

17:49 Az igen emberből én is tanultam! Sokszor hívnak bulizni, szórakozni és én mindig lemondom. és megnéztem a filmet..elkezdtem gondolkodni..És egyszer csak jött 1 meghívás egy délutáni biliárd partyra.. Elmentem. Ott ismertem meg az akkori páromat. ÉS ez nagyon jó leckét adott számomra.

De a titok teljesen más. És evvel nem bukhatsz semmit, viszont, ha úgy élsz mint az igen ember..Hát abból sokat lehet bukni..

Amúgy előző kommentelő vagyok.

2009. jún. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

én hiszek benne

nagyon spirituális lélek vagyok, de amúgy is igaz ha jól használod bejön

szerintem érdemes elolvasni és használni, a titkot, és a Titkon túl könyvet is, sok sikert

AloHa ^^

2010. ápr. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Meg kell érteni a lényegét. Nekem is számtalanszor volt, hogy valamit szerettem volna bele éltem magam, de nem jött össze. Mert másképp gondolsz rá, azt mondod, hogy: "Össze fog, jönni, az enyém lesz, akarom, hogy ott legyen, hogy találkozzak vele, sikerülni fog...stb" Na ezek nem megfelelő gondolatok. Egyszer viszont gyerek koromban nagyon akartam, hogy kisüssön a nap, lemehessek játszani,görkorcsolyázni, a barátnőmmel, a húgával, a kutyájukkal, annyira akartam, egész délelőtt ezen gondolkoztam, le is rajzoltam minden részletet. Aztán egy óra múlva el állt az eső, kisütött a nap, elindultam a játszótérre és ahogy kiléptem az ajtón ott volt a barátnőm, a húga, a kutyájuk görkorival. Ez tökéletesen bennem maradt. Mindenre úgy gondoltam, hogy ez már megtörténik, hogy kint vagyok, hogy beszélünk, görkorizunk és lám meg is történt. Na erre a szintre kell eljutni
2011. júl. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!