Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hisztek a Titokban?

Hisztek a Titokban?

Figyelt kérdés
[link]
2009. márc. 11. 13:06
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
89%

Én láttam a filmet, többször is megnéztem, hogy motiváljon, de egyszerűen akár hogy próbálom, nem működik.

Minden rendben odáig, hogy képzeljem el, meg azt is tudom pontosan, hogy mit szeretnék, de nem tudom magam beleérezni a helyzetbe.

Nekem ez olyan, mintha egy éhező hajléktalannak mondanád azt, hogy érezd azt, hogy jól vagy lakva.

Köszi...

Nem tudom megváltoztatni a vágyakozó érzést arra, mintha én már milyen boldog lennék.

Akinek működik, az elárulná, hogy hogy csinálja?

2009. márc. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
77%

19:01-es!!! Az a baj veled, hogy hitetlen vagy és nem úgy nézed meg a filmet, mintha tényleg át akarnád élni! Arra gondolsz kozben, hogy "ez vajon mukodik-e?" meg ilyenek. Pedig csak nézned kéne a filmet és a céljaid elérésénél EROSEN hinni!!!! De úgy tényleg teljes szivbol! Én tényleg magamtól jottem rá! Ha teljes lelkeddel-testeddel hiszel a Titokban akkor sikerulni fog, és a gondolataid megváltják a Sorsodat, téged meg cselekedetekhez vezérelnek, az életben is szerencsés leszel. Szóval "csak" a GONDOLAT EREJE a titok és hinned kell benne! Remélem sikerulni fog!


Udv, Princess !

2009. márc. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

valamilyen szinten hiszek

a nemet nem szabad használni, de mondjuk suliban szerencsétlen gyerek ott izgul az óra alatt, hogy fel ne szólítsák, és hajtogatja magában: nem engem szólit fel, nem engem szólit fel...- és mégis őt szólítja, vagy ha nem akkor most mi történt?

2009. márc. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
85%

Hát az megint egy másik dolog! Ez egy olyan helyzet, amikor a Sors tanítani akar minket! De a nagyobb dolgokban bizony nem így van, hogy direkt kiceszik velunk a sors....



Princess

2009. márc. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Princess


Örülök, hogy ennyire hiszel benne, ez nagyon jó. De! Mint már előzőekben mondtam kevés az, hogy a szobában ülök és nagyon vágyom a lottó ötösre például. Ahoz legalább egy szelvényt fel kéne adni. Így működnek a dolgok. Tenni kell és utána bízni a sikerben. A könyv nem ezt mondja!

A betegség megint más kérdés. Abban természetesen hiszek és át is éltem, hogy amikor végstádiumú veseelégtelenségem volt és művesére jártam és fel akartak tenni a transzplantációs listára én hittem. Nem is volt kérdés bennem, hogy meggyógyulok-e. Tudtam, hogy meg fogok, de az orvosok nem ezt mondták. 3 hónap alatt újraindult a vesém. Azóta már kétszer kiújult a betegségem és túléltem. Tudom, hogy ha megint kiújul, túl fogom élni. Hiszem! Tudom! De ez más, mint amit a titok mond.

2009. márc. 12. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Én is láttam a filmet. Szerintem igaz amit mondanak róla és hiszek is benne (valamilyen szinten)...
2009. márc. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
De ha itt tartunk a Yes Man c film jobban megfogott és kb ennyi igazság és racionálitás abban is van
2009. márc. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim válasza:
100%

1. /kommentelőhöz:/Attól, hogy vkinek egyszer nem sikerül, még nem jelenti, hogy a Titok nem igaz, valamit biztos rosszul csináltál:) Szerintem semmiképp se add fel, sikerülni fog!

2. /szintén kommentelőhöz/ nem mozgás, hanem VONZÁS törvénye:D

3. Én 100%-ig hiszek benne!:)

2009. ápr. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

Princess!

Azért azt megkérdezném tőled, hogy te csak így csettintésre teremtesz hitet, vagy mi van? Most nem az, hogy ő egyfolytában arra gondol, hogy vajon mükszik-e, hanem az, hogy bizonyítsa be neki valaki, érted, hogy megy ez, van ilyen is. De ez egy ördögi kör. Valahogy bele kell kerülnöd, hogy legyen hited, amit meg nem osztogatnak a Józsefvárosin...

2009. jún. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

Én tegnap éjjel olvastam el a könyvet...Még nem kezdtem el gyakorolni, de megszeretném próbálni, hogy tényleg használ-e... Nem mondanám, hogy szkeptikus vagyok, de vannak fenntartásaim, ezeket legyőzve sikerülhet!

Az a bökkenő, hogy mielött tudtam volna erről a Titkos dologról... Én észre vettem magamon, hogyha valamit nagyon elgondolok és erősen koncentrálok rá és beleélem magam, akkor sosem sikerül, mindig elbukom!!

NEm tudom, hogy akkor most hogy működhetne.. Lehet a hit, hogy hiszek benne, hogy így működni fog, akkor segít!NEm tudhatom, majd elválik, igaz?

2009. jún. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!