Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Annyit szeretnék kérdezni...

Annyit szeretnék kérdezni hogy milyen érzés ha valaki gyomron vagy hasba üt teljes erőből? Kiváncsi vagyok milyen lehet . Még eddig nem volt szerencsém ilyenben! Lányok válaszát várom első sorban.

Figyelt kérdés
2011. máj. 13. 14:36
 1/10 anonim ***** válasza:
"Még eddig nem volt szerencsém ilyenben!" :D:D nekem sem volt ilyen szerencsém, remélem nem is lesz.:D gondolom fájdalmas...:D
2011. máj. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

1. Kérj meg valakit. Nem olyan nagy kaland, túléled, és legalább ha legközelebb nem számítasz rá, akkor sem lesz akkora meglepetés.

2. Ha nem feszítesz, akkor szar, kifut minden levegő belőled.

3. Ha feszítesz, akkor semmilyen. A hasizom erősebb, mint az ütés (feltételezve hasonló testfelépítésű egyéneket).

2011. máj. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

nagyon rossz!egy ideig levegőt se kapsz utána.és ugy érzed magad mint a mosott szar

elég furcsa dolgok érdekelnek ha akarod azt is elmondom milyen érzés mikor elüt a kukáskocsi vagy amikor fogadásbol részegen esőben probász teőtjavítani. mindegyikben volt már részem.

2011. máj. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Engem mikor hasba rúgtak, iszonyatos hányingerem lett, és nem kaptam levegőt, azt hittem, ott helyben megfulladok. Na de az illető nem tette zsebre, amit utána másnap tőlem kapott;)
2011. máj. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
hát kb.olyan,hogy fáj,egy ideg alig kapsz levegőt és alig tudsz beszélni,de kb.fél perc után elmúlik(az ütés erejétől függően)
2011. máj. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
05-13 17:51-komoly?írdmár le!
2011. máj. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

komoly

az első esetben összevesztem a kukással mert nem akarta az összes szemetet elvinni

a másodikba pedig kicsit jo volt a buli:)

2011. máj. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

utolsó-ez nagy!jó buli lehetett :)

és mérnem vitte el egyébként az összes szemetet?

2011. máj. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Már volt ilyen verekedésem!Megütöd ahogy te montad erőböl gyomron/hason,össze esik aztán spuri!
2011. jún. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 tamás22 válasza:
engem egyszer egy boxolo fiu ütött alhasba a másodszorra meg a medence csontomat találta el én letérdelte és 20 percig a hasamat fogtam olyan érzés volt mintha hasba löttek volna (zsani):)
2011. aug. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!