Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Annyit szeretnék kérdezni...

Annyit szeretnék kérdezni lány vagyok . Milyen érzés ha valaki gyomron vagy hasba üt teljes erőből? Kiváncsi vagyok milyen lehet . Még eddig nem volt szerencsém ilyenben! Lányok válaszát várom első sorban köszönöm 21éves lány.

Figyelt kérdés
2010. szept. 22. 12:15
 1/10 anonim ***** válasza:
91%

21 évesen elég hülye gondolataid vannak..Ki az a bolond aki ilyenre kíváncsi?

De elmondom neked,mert többször átéltem,hogy a gyomromba,hasamba,vagy a mellemre dobtak teljes erőből (persze akaratlanul) kézi labdát.(kapus voltam amikor kézilabdáztam)

Nem kellemes érzés,fáj..Ha a gyomrodat éri és erősen akkor szinte hányingered lesz..De legjobban akkor fáj ha melledet éri az ütés!

De ha nagyon kíváncsi vagy miért nem kötekszel egy cigány csajjal akkor hamar meg fogod tudni..

2010. szept. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%

Előzőnek: miért ne kérdezhetné meg? Nem arra szolgál ez az oldal?


Erre én is kíváncsi lennék. A filmek nagyon sok hamis képet mutatnak arról, hogy mennyit bír az ember. Szerintem egy ilyen után kifeküdnék.

2010. szept. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
dehogy is feküdnek ki XD szolj v kinek hogy tegye meg:) közben te befeszited a hasad és nem érzel semmit... legalábis ha jól csinálod akkor nem sokat....
2010. szept. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Szia én 19 éves lány vagyok sajnos volt benne részem, életem legnagyobb fájdalma volt. Nem tudom mennyire játszik közre de én elég vékony vagyok 175cm/42kg. Gyomorszájon vágtak elég erősen én is kíváncsi voltam, ütés után azonnal összerándultam, és nem is a nagy fájdalom volt a legnagyobb bajom hanem hogy nem kaptam levegőt, még szerencse hogy hozzáértő ember egyből segített levegőhöz jutni, különben nem tudom mi lett volna. aztán még hosszú percekig fájt a gyomrom meg hánytam is.
2010. nov. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Szexi lehetett, bevállalnád ezt máskor is?
2011. jan. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 tamás22 válasza:
szia én 20 éves lány vagyok és egyszer egy kung fu-s fiu hasba vágot egymás után kétszer,az egyiket az alhasamba ugy a köldököm alá kaptam a másikat meg a medence csontom ba én össze estem és 20 percig a hasamat fogtam anyira fájt de levegöt kaptam szerencsére
2011. aug. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
attol h cigány lányal kötekszik nem biztos h meg tudná verni,bár igen erösek!amugy ezt én is ki akarom probálni!max ha nem birod kis idö mulva megint üthetik a hasad!szerintem jó dolog!menyire izmos a hasad?
2012. márc. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
szia.utolsó válaszoló lány vagy?
2012. máj. 14. 21:37
 9/10 anonim ***** válasza:

én fiú vagyok, de kb. ugyanaz amit előttem egy lány leírt. általános suliban egy osztálytársamnak olyan kedve volt és megcsinálta velem. könyv volt a kezemben, azt leejtettem és álló helyzetből a földön kötöttem ki, nagyon fájt, nem kaptam levegőt. ilyenkor ösztönösen, "begubózik" az ember, így összegömbölyödik, mert összehúzódnak a hasizmok a fájdalomtól és ezért nem lehet levegőt venni. a legjobb, ha ilyenkor valaki kiegyenesíti az embert. ja, és igen, hányingerrel is jár, meg talán olyan szédülés-szerű, talán úgy elhomályosul kicsit minden egy időre.

nem kívánom neked. de hogyhogy érdekel? csak úgy? én mondjuk 15 éves korom környékén elképzeltem h vadabb dolgokat megcsinálnak velem.

2012. máj. 15. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"tamás22 válasza:


szia én 20 éves lány vagyok" ez faiil!!! XD A kerdesed meg eleg fura. Ha ugy vagnak gyomorba hogy nem szamitassz ra/nem feszited be a hasizmod akkor k.rvara faj. Hanyinger, nem tudsz levegot venni. Viszont ha befeszited akkor szinte semmit...

2012. máj. 15. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!