Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Rémlik még valakinek a Gazvezí...

Rémlik még valakinek a Gazvezír a nagyvezír című mese? Anno az RTL klub adta a hétvégi kölyökklubban.

Figyelt kérdés
2011. máj. 16. 10:39
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Naná! Én leszek a szultán a szultán helyett :)
2011. máj. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Jah, és meg is filmesítették:


[link]

2011. máj. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, nagyon szerettem:) Volt az a kis mitugrász gonosz, meg a nagydarab, buta segítője. Emlékszem, volt egy rész, amikor be kellett menniük valahova, ami le volt lakatolva, és a nagydarab pasi kivett a hajából egy hullámcsatot, és hosszú, göndör haja volt:D Jaj, én akkor mennyit nevettem. Persze voltam vagy 6-7 éves:)
2011. máj. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem is tudtam, hogy film is készült belőle!

Én is 6-7 éves lehettem, mikor néztem. Annyira szerettem! A mostani mesék a régi mesék nyomdokaiba sem léphetnek. (tisztelet a kivételeknek persze).

2011. máj. 16. 14:22
 5/8 anonim ***** válasza:

Igen!! Ha már itt járok, linkelek egy openinget, de ez nem a legjobb minőség, de nem baj:)


[link]

2012. dec. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A film gagyi, a sorozat volt a jó.
2014. júl. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Mandy1408 ***** válasza:
100%
Miért pont a legjobb meséket lehetetlen beszerezni.... :(
2018. dec. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=bvB3ibgn7Pc

IZNOGOUD ep 1: The Hideaway Bed / Hat's Off! (English, High Quality)

2021. aug. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!