Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » S. O. S. Hogyan kell kitölteni...

S. O. S. Hogyan kell kitölteni az adóbevallást?

Figyelt kérdés

Mia sz-..t kell kitölteni nem is küldtek semmit csak válasz boritékot, amiben küldjem a bevallásom. Meg a munkáltatóm által összesített papír van meg. Lécci segítsen valaki mert kikészülök ettől a hülyeségtől!

Azt mondták milyen egyszerű internetről letölteni hát nekem nem nem találok semmiT!:((((((


2011. máj. 16. 13:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Ebben az évben a 1053-as nyomtatvány kell letöltened és hozzá a kitöltési útmútatót. Persze a keretprogramokat is kéri a gép, ÁNYK (általános-nyomtatvány-kitöltő), az abev (a bevallás program) és kell hozzá az abevjava (ez segíti a keretprogramokat) Na a lényeg, mindenre kattint és töltsd le, amit látsz, betudod azonosítani, a mert fent irtam melyik rövidiítés mit takar. Az asztalon megtalálod, az ikont. Irj ha elakadsz.
2011. máj. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Első teljesen jól írta.


Innen tudod letölteni a programokat:

[link]


Fontos, hogy IE-ből indítsd a töltést, mert nekem sem Chrome-ból, sem Firefox-ból nem szerette. Konkrétan nem indult el a program.


manju

2011. máj. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Letölteni valóban nem nehéz. Ha nem sikerült az előző hozzászólók válaszai alapján,akkor kövesd a videót: http://www.youtube.com/watch?v=KsR7wBr8cBo&feature=relmfu
2012. máj. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!