Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Adóbevallást szeretnék csináln...

Adóbevallást szeretnék csinálni, de nem tudom hogyan. Jövedelmem csak diákmunkából származik. Milyen oldalakat kell kitölteni diákoknak?

Figyelt kérdés
2011. máj. 8. 23:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez így kicsit kevés információ. Mondhatnám azt, hogy ugyanazokat, mint bárki másnak.

Ha többet tudnék, segíthetnék...

Milyen szerződéssel dolgoztál (munkaviszonyos, vagy megbízásival?). Mettől meddig dolgoztál? Stb...

2011. máj. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Munkaviszonyos, csak egy pár napot dolgoztam és kész!!!
2011. máj. 9. 10:26
 3/3 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Tedd meg, hogy leírod a bruttó (munkaviszonyos) béred összegét, hogy melyik hónapra szólóan kaptad ezt a bért, és hogy mennyi adóelőleget vontak le belőle és megcsinálom a bevallásod személyes adatok nélkül. Te pedig otthon átírod a nyomtatványba.

Ha nem csak bért kaptál, hanem más jellegű jövedelmet (például valamilyen költségtérítést, stb.), akkor azt külön címkézd ki nekem.

Gondolom, kaptál róla valamilyen igazolást. Akkor egyszerűbb az, ha onnan a sorokat és oszlopokat jelölve átírod ide nekem, vagy küldj privát e-mailt. Másképp nehéz segíteni, mivel a bevallásnak "ezer" sora van, mindenkinek mást kell rajta kitölteni.

2011. máj. 10. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!