Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tanácsot szeretnék kérni,...

Tanácsot szeretnék kérni, lehetséges-e?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok és nagyon szeretném kipróbálni magam a modell szakmában. Persze anyukám ellenzi, mert hogy nem jó modellnek lenni szerinte. De én kíváncsi vagyok egyáltalán alkalmas vagyok-e, meg már régóta szeretnék az lenni. Szerintetek mit csináljak? Tényleg olyan rossz ez a szakma? Azt így úgyse tudjátok megmondani lehetnéke az, de legalább annyit hogy megéri-e kipróbálni.
2011. máj. 16. 15:31
 1/4 Fuuton ***** válasza:

Küldj egy képet, sajnos ezt így nem lehet megmondani, hogy jó lennél e modellnek.

De viszont ha modell akarsz lenni, akkor el kell viselned, hogy folyamatosan megnéznek majd az utcán, tudnod kell kezelni a hírnevet.

De jó a gázsi, szóval szerintem nem rossz.

2011. máj. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Vree ***** válasza:

Egyik (főiskolás) osztálytársnőm is csinálta, meg lehet próbálni. (Ha nem életcél akkor is.)


Van benne esetleg annyi kockázat hogy ott tényleg minden a külsődről szól, amiben nem is az a baj ha nem felelsz meg, hanme hogy ha igen akkor ilyen (elvileg) sekélyes dolog mint a fizikai szépség szabja meg mindennapjaidat. Ha nem hülyülsz bele akkor viszont csináld nyugodtan. Mindenkinek kötelessége igyekeznie javítani a külsejét ahogy tudja, és ha még fizetnek is érte, akkor máris átugrottad azt ami a legtöbb embernél az akadálya :) (pénz/idő).


Azt nem tudom lelkileg mennyire romboló a dolog (szerepléssel járó stressz, fotósok/közvetítők tisztelnek-e), vagy hogy Mo.-n mire tudsz jutni vele. Ha nem kallódsz el akkor elvileg van sok rokon szakma ahol a modellkedés esetleg jó ajánlólevél egy öntudatos nőnek. De mondom, nem tudom hogy mi hol tartunk Mo.-n. Biztos hogy el lehet kallódni ha az ember hagyja vagy tisztességtelen emberek közé keveredni.


Egyébként milyen fajta modell? :) Fotómodell, ruha, stb.?

2011. máj. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi. am nem gondolkodtam még azon, milyen modell lennék, mert végül is nem is biztos, hogy elég szép-e vagyok. de ki szeretném próbálni :)
2011. máj. 16. 20:00
 4/4 anonim ***** válasza:
szép vagyok-e!
2011. máj. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!