Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az mér van hogy sokat fingok?...

Az mér van hogy sokat fingok? Tesi órán is majdnem a futás közben. Csak normális válaszokat

Figyelt kérdés
2011. máj. 17. 13:01
 1/4 anonim ***** válasza:
29%
Eltolódott a sav-lúg egyensúlyod. Túl sok savas ételt eszel, sok húst és rengeteg édességet. Ez egyre rosszabb lesz, szólok. Ha változtatni akarsz akkor több hoónapon keresztül meg kell változtatnod az étrendedet. Ne egyél édességet egyáltalán, húst keveset.Észre fogod venni, hogy apránként javul a helyzet.
2011. máj. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
55%
Főleg a zöldséges és a hüvelyes ételek okoznak gáztermelést.A sav-lúg baromságot felejtsd el,az egy kamu.
2011. máj. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Huhh valami bio-vega-reform-jin-jang lepontozott.Azta.mekkora érvágás. Nem baj,biztos nem értek az élelmiszerekhez bsc+msc-s élelmiszermérnök diplomával és dietetikus barátnővel...

Szóval zöldségek,mint pl répa,káposztafélék,és hüvelyesek:borsó,bab,szója,amitől "szelelsz"

2011. máj. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát figyelj mozgás közben mocorognak a beleid is szóval nem csoda h pukiznod kell. Ne tudd meg hogy nálunk lányok tesijén szertorna közben hányszor pukiztak be xD egy spárga+puki Tehát nem feltétlenül kóros az eseted.


2. 3. én most felpontoztalak :D


Én orvostanhallgató vagyok és múltkor tartottam előadást a Crohn betegségről ahol ki volt emelve hogy hanyagolni kell a gáztermelő zöldségeket, hüvelyeseket!


Amúgy vhol már olvastam h népbutítás ez az egész sav-bázis eltolódásos valami amivel jól legombolják az embert - mint pl. a lábfürdő méregtelenítő xD ami láb nélkül is elszíneződik.


Sav-bázis már csak ezért is lenne érdekes mert az enzimaktivitás elég pH-függő és jól is néznénk ki ha a belső környezetünk annyira megváltozna h az enzimeink nem tudnának működni...


De am ha valakinek van valami jó cikke- nem wikipedia meg ilyenek- szívesen elolvasom mondjuk egy forrás a MedSol-ból vagy PubMed-ből elég megbízható lenne...


És relax nem, nem utasítok el minden természetgyógyászatos dolgot élből...

2011. máj. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!