Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van három LB-barátnőm. Szerint...

Van három LB-barátnőm. Szerintetek melyiket válasszam?

Figyelt kérdés

Van egy akit már 4-5 éve ismerek de csak tavaly óta vagyok vele nagyon jóba...Ő nagyon kedves, oksa persze neki is vannak rossz tulajdonságai....(okoskodó,hangulatember,szeszélyes)És mivel ő másfél évvel nagyobb mindt mi vagyunk ezért ez rendszerese hangsúlyozza...

Van egy másik is...ő is nagyon jó barátnőm de ő csak idén jött ebbe az osztályba, de szerencsére már volt időm kiismerni...persze ő sem tökéletes...(nagyképű,hangulatember,magamutogató)És neki is van más jó barátja is...

Akkor van még egy harmadik is....őt is nagyon szeretem és nagyon hasonló a stílusunk...de ő sem tökéletes(makacs,agresszív,ideges)...Őt is sokan szeretik(szerették) de volt egy nagy vita amiben ő is szerepelt...pontosabban az övé volt a főszerep...

Szóval mind a 3 nagyon jó barátom de nem tudok dönteni...szerintetek???


2011. máj. 17. 15:42
 1/5 A kérdező kommentje:
léci irjatok minél többen..sokat segítene!:)
2011. máj. 17. 15:43
 2/5 anonim válasza:
miért akarsz dönteni közöttük?Nem lehet mind3 egyszerre?Arra nem gondolsz hogy ha kiválasztassz egyet és kijelented h csak ő,akkor szerintem nemfog rosszul esni a másik kettőnek?:/
2011. máj. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
hány éves vagy, hogy még működik ez az ovis dolog, hogy egy embernek csak 1 bnője lehet? -.-"
2011. máj. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólóval. Mindannyian nem lehetnek a legjobb b.nőid? :D
2011. máj. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"LB-barátnőm"!!!!Na ne...

Nekem már az oviban is több barátom volt,és felnőttként sincs egy legjobb,akivel senki más nem állhat szóba,mert ő az enyém,és stipi-stop.

És akkor a többivel szóba sem állsz soha többé.Ne haragudj,de ez tényleg dedós.

2011. máj. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!