Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van két barátnőm, melyiket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van két barátnőm, melyiket válasszam?

Figyelt kérdés

Az egyikkel már 7 hónapja vagyok kapcsolatba és még a csókon kívül semmi nem történt.De megbízható, szeret stb.

A másikkal csak 6 napja és már 2-szer lefeküdtünk.Nem annyira megbízható mint a másik, de nagyon szeret az ágyban lenni velem.


2011. ápr. 29. 23:10
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
már alapból az gáz, hogy 2 barátnőd van. bár a leírtak alapján én egyiket se nevezném annak.
2011. ápr. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
hülye bunkó. egyiket se érdemled meg.
2011. ápr. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Itt az a probléma,hogy egyik se illik hozzád. Azt mondtad,hogy megbízhatók. Viszont te nem vagy az mert csalod az őket. Tehát a helyes válasz az,hogy egyiket se mert nem illenétek össze.
2011. ápr. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
9%

Ki az a hülye aki az elsőt választaná?

Másodikat, egyértelmüen.

2011. ápr. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%

Egy f*sz vagy, remélem 2 szék közül a pad alá esel.

21/L

2011. ápr. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora bunkó vagy.... remélem egyik sem lesz akkora balek, hogy veled maradjon!
2011. ápr. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
34%
szerintem meg jól csinálod. ha nem te csinálod majd ők... 2011ben a lányok elvárása az h meg legyenek alázva kb és ez tapasztalat. odamegyek a lányhoz nyomom a hülyeséget lese szar... rá 2 napra odamentem berúgva flegmáztam oltottam mint a szaré s ő csókolt meg. kúrd meg mind a kettőt amíg le nem buksz!
2011. ápr. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
40%

" szerintem meg jól csinálod. ha nem te csinálod majd ők... 2011ben a lányok elvárása az h meg legyenek alázva kb és ez tapasztalat. odamegyek a lányhoz nyomom a hülyeséget lese szar... rá 2 napra odamentem berúgva flegmáztam oltottam mint a szaré s ő csókolt meg. kúrd meg mind a kettőt amíg le nem buksz!"



Az egy rib_nc volt! Te pedig egy féreg vagy!!

2011. ápr. 29. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
En azt mondom amig fiatal vagy elvezd az eletet....vagyis tartsd meg mind2ot:D....
2011. ápr. 30. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ja, amig fiatal vagy legyél k.csög, aztán 30 éves korodban bízz az úrjézusban hogy hirtelen átváltozol k.csögből rendes emberré, vagy nem tudom hogy gondoljátok....k.rvából csak k.rva marad, de k.csögből se lesz más csak k.csög, ez van, off
2011. ápr. 30. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!