Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan illeszkedjek be?

Hogyan illeszkedjek be?

Figyelt kérdés
9-es vagyok, mindjárt vége az évnek, de még mindig nem illeszkedtem be igazán. Ez annak az oka, hogy elég csendes vagyok. Csak pár embernek tudok megnyílni, és sokat beszélni. Van is ilyen az osztályban, de velük nem érzem olyan jól magam. A többiek pedig már megtalálták a társukat az osztályban. Van egy lány, akivel év elején kezdtünk jobban lenni, de aztán megelégelte, hogy ilyen csendes vagyok, és ma már alig beszélünk. És már ő is megtalálta a partnereit az osztálybban, sőt a legjob barátait. Az a baj, hogy általában csoportbontásban vannak az óráink, szóval lehetőségem sincs sok, hogy beszélgessek vele. És a többi osztálytársammal sem olyan jó a kapcsolatom, nem tudok felszabadulni a suliban. Keveset beszélek. Miért lehet ez? Hogyan oldódjak fel?
2011. máj. 19. 17:03
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!