Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy illeszkedjek be?

Hogy illeszkedjek be?

Figyelt kérdés
Új sulit kezdtem, ez volt a 2. napom bent. De borzasztó! Eleve senkit sem ismerek a suliból, gólyatábor nem volt. Képtelen vagyok ismerkedni, nem merek senkihez sem odamenni,nem tudok leállni velük beszélgetni. Persze megvannak a klikkek már egyből. Mert sokan vannak akik már ismerik egymást és ezért az egész osztály úgy ahogy már jól kijön egymással kivéve engem.. egyedül ülök a padba és nézek ki a fejemből. A tanároktól meg félek. Iszonyatosan rettegek hogy mi van ha felszólít és nem tudok valamit cikinek érzem, hogy még ezzel is lejáratom magam a többiek előtt. Nagyon egyedül érzem magam, sulin kívül sincs túl sok barátom. Azt hiszem depressziós vagyok bár ez már suli előtt is így volt de így még rosszabb. Minden éjjel sírva alszom el mert félek attól hogy mi fog történni más nap. Az előző sulimba mindenkivel jóba voltam, a fiúk imádtak nem vagyok se csúnya se buta de mégsem tudok úgy ellazulni mint régen. Állandóan szorongok és feszült vagyok, többszöris majdnem elsírtam magam az iskolába.
2011. szept. 1. 20:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Jaj, de drága vagy! Sajnálom, hogy így alakult, én is így voltam egyébként középsuliba kerülve, hát életem legrosszabb négy éve volt. De én alapból nem voltam ám nagy szám külsőre sem. Egyébként ha nagyon nincs kivel beszélgetned nekem írhatsz nyugodtan, vagy ha bármi kérdésed van stb. Szívesen ismerkedem akárkivel egyébként, aki szimpinek érzek, szerintem te az vagy. :)
2011. szept. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jaj,hát ez mégcsak a második nap,nem kell rögtön parázni.Óraközi szünetekben tessék felemelni a popsit és szóba állni a többiekkel,mosolygósan,nyitottan.Ha ott fogsz egyedül, zombin kuksolni,attól nem lesz könnyebb:) Rajta!
2011. szept. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én szeretem a popsim inkább biztonságba tudni egy széken. Nagyon nem tudok megbízni az emberekben, senkibe. És nem is szimpatikusak az osztálytársaim. Azt reméltem lesz legalább 1 ember aki odajön hozzám és úgymond "felkarol" de nincs. Én a régi sulimba ha jött új gyerek mindig beszélgettem vele megmutattam merre vannak a termek beavattam melyik tanárral kell vigyázni és melyikkel nem. Nekem ez olyan furcsa hogy most én vagyok aki azt se tudja hol van a wc és senki nem szól hozzám:S Mégis miről beszéljek velük?
2011. szept. 1. 21:21
 4/7 anonim ***** válasza:
Tudod mit? Vegyél valamilyen finom édességet és kínáld meg a számodra szimpi emberkéket.Úgy talán könnyebb lesz szóba elegyedni velük.
2011. szept. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ez nagyon jó ötlet! köszönöm!:)
2011. szept. 1. 21:26
 6/7 anonim ***** válasza:
Bármiről beszélhetsz,a te korosztályod a divatról,zenéről mindig szivesen társalog.Az meg,hogy nem szimpi egyik sem....hát a látszat néha csal.Lehet,hogy ők téged nem találnak szimpinek,talán azt hiszik rólad,hogy különbnek érzed magad.Nem szabad rögtön ítélkezni,magaddal szúrsz ki...
2011. szept. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem meg csak túl sokat görcsölsz. Nem számít, ha valamit nem tudsz, attól még nem lesz vége semminek se. És nyugodtan menj oda hozzájuk, vagy keress olyan alkalmat, amikor valahogy kapcsolata kerülhetsz velük, csak legyél normális, és laza. Hát ezt mondjuk nem könnyű elmagyarázni hogy, de a lényeg hogy ne vegyél túl komolyan semmit. Túlzásba se vidd a kedvességet, mert úgy érzik be akarod nyalni magad, azért is rád szállhatnak, vagy másképp néznek rá, mint ahogy szeretted volna
2011. szept. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!