Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 20 évesen felnőttnek érezted...

20 évesen felnőttnek érezted magad vagy csak egy nagy gyereknek?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok de csak annyiban más most mint 8-10 évvel ez előtt hogy önállóbb vagyok és egyre kevesebb évem van a suliból. Egy 20 évesnek már párkapcsolata van, rengeteg kamaszkori élmény, de nekem semmi sincs.


Amúgy van életcélom és egyre biztosabb vagyok abban hogy mit fogok csinálni a jövőben.


2011. máj. 20. 23:26
 1/7 anonim ***** válasza:
20 évesen még felnőttnek éreztem magam. Most 34 évesen ez többé-kevésbé elmúlt. Azt sem mondanám, hogy gyereknek érzem magam, de abban sem vagyok biztos, hogy teljesen felnőttem.
2011. máj. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ugyanolyan gyereknek érzem magam.A felnőttséget csak abban érzem hogy kiadják a piát és a cigit,tudok munkát vállalni és mindjárt végzek a suliban.Kisebb koromban a 20éveseket mindíg érett nőknek/férfiaknak láttam de most hogy én is annyi vagyok csak a korommal tudnám igazolni hogy fiatal felnőtt vagyok:)
2011. máj. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Hát én 20 vagyok és sokszor viselkedek még úgy mint egy gyerek. De ugyanakkor tudok komoly is lenni szóval szerintem a 20 évesek egy része még a gyerek és a felnőtt rész között van. Szépen megfogalmaztam de szerintem így van. :)


20/F

2011. máj. 20. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Olyan 18-19 éves korom óta érzem magam felnőttnek. Részben azért mert jogsim és állásom lett, tehát szabad és önálló lettem, valamint elkezdtek komoly gondolatok is megfogalmazódni a fejemben, amire előtte nem volt példa. A cigi és pia kiadás nem érintett, mert felénk ez előtte sem volt probléma.
2011. máj. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
20 évesen szültem a lányomat..akkor kezdtem rendet rakni magam körül,amúgy gyereklélek vagyok,játszok vele,meg szeretek hülyülni is..nevetni,nevetni..röhögni..
2011. máj. 20. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
21 évesen én még mindig gyereknek érzem magam. :D Annyi változott csak, hogy önállóbb vagyok. Mindent én csinálok magamnak, ha kell valami. Viszont ugyanúgy tudok hülyéskedni és gyerekes dolgokat csinálni még most is. :D
2011. máj. 21. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
21 vagyok és abszolút gyerek. Persze önálló vagyok egy részben, de azért még függök a szülőktől is...amúgy kiskoromban is eléggé önálló voltam. Szóval állandóan baromkodok ha van akivel de a komoly dolgokat komolyan kezelem. Szerintem ebben nincs is semmi rossz...az elég sajna, ha valaki már 20 évesen totál felnőttnek érzi magát. Valójában a felnőttévállás nem kötelező egy adott korban...úgy csináld ahogy te jónak látod. Ismerek 16 évest is aki olyan meggondoltan viselkedik mint egy felnőtt. Hát ritka unalmas gyerek. Szerintem egy részünk örökké gyerek kell, hogy maradjon.
2011. máj. 21. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!