Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miből gondolják a fanatikusak,...

Miből gondolják a fanatikusak, hogy az emberiség csak 6 ezer éves?

Figyelt kérdés

amikor időszámításunk előtt 3 ezerben egyesült felső és alsó Egyiptom, ami azt jelenti, hogy 5011 éve, és ha ehhez hozzá adjuk azt a korszakot, amikor még külön éltek, (200-300) év, és a kitalált középkort is(279), akkor az így kapott idő 5490 év, és ez már egy civilizált világ volt.

Az első kínai császár meg i.e. 2100 van említés, ami

4111+279= 4390.


2011. máj. 22. 14:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Látom figyeltél töriórán, csak az első pár alkalmat hagytad ki, mikor az evolúcióról volt szó.
2011. máj. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ha nem is vesszük figyelemben az evolúciót, és elfogadjuk, hogy az emberiséget Isten teremtette, még akkor is, rosszul érzem magam, amikor iskolázatlan emberek beakarják nekem bizonyítani, hogy az emberiség csak 6000 éves.

Mert úgy számolják, hogy volt Ádám, Noé, Ábrahám, Ezékiel, Jézus, ezek ezer évenként születtek, akkor Jézustól 2000 év, ez 6-7 ezer év.

De én ezt nem tudom elfogadni.

2011. máj. 22. 16:42
 3/3 anonim ***** válasza:
De ez mind csak találgatás és körülbelül vett évszámok, nehogy már komolyan vedd őket.
2011. máj. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!