Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mióta ismered a legjobb...

Mióta ismered a legjobb barátodat? Hol találkoztatok először?

Figyelt kérdés
2011. máj. 25. 19:49
 1/5 anonim ***** válasza:
3 olyan barátom van, akikkel bármit megoszthatok. Az egyiket általános suliban ismertem meg 2000-ben, a másik 2-őt középiskolában, az egyiket 2008-ban, a másikat 2009-ben.
2011. máj. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

az egyikkel már 13 éve ismerjük egymást és legjobb barátnők vagyunk, mégha az utóbbi időben el is távolodtunk mindent megtudunk egymással beszélni.

a másikat pedig 5 éve ismerem,de kb 2 éve vagyunk nagyon jó viszonyba

2011. máj. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az egyiket 2005-ben, általános iskolában, a másikat most 2010-ben gimnáziumban.
2011. máj. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2 eve a legjobbam azelott megakartuk fojtani egymast :))
2011. máj. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 1lány.... válasza:
Én 23 éves vagyok nekem van egy legjobb barátnőm, akit kb. 4 éves korom óta ismerek, és azóta is ő az aki minden fontos dolgot először tud meg velem kapcsolatban, és legalább heti szinten találkozunk, ezen kívül van még két jó barátom az egyik egy lány akit még középsuliban ismertem meg, és egy srác, akivel 3 éve barátkoztam össze a munkahelyem, ők a legjobbak, a többi csak haverság.
2012. aug. 18. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!