Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ezt szülőként korainak tartaná...

Ezt szülőként korainak tartanátok?

Figyelt kérdés
15 vagyok. Tervezzük baráttokal, hogy elmennénk éjszakai horgászásra. Na az a lényeg, hogy a tó haver házáéktól kb. 200-250m-re van. Elvan kerítve.A halőr 2 óránként jár.Szóval szülőként engednétek, hogy mennyek. Elmondom semmi ivás nemlesz!! Tényleg horgászni akarunk menni!!!!
2011. máj. 25. 22:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

:D nem vagyok szülő , de ezt azért még én sem veszem be, mármint ha én lennék a te helyedben mi tuti innánk :D


amúgy , ha lenne egy 15 éves gyerekem , és 100%ban tudnám , hogy tényleg nem iszik , még akkor sem biztos hogy elengedném .


mégpedig ezért nem :


mert azért hiába járkál 2 óránként a halőr, sztem 5perc alatt bele lehet fulladni egy tóba vagy hamarabb is .


Meg hát este , éjszaka, még vészesebb.


még ha nem is iszol/isztok akkor is történhetnek balesetek .


szóval HA LENNE EGY 15 ÉVES GYEREKEM :D én nem hiszem ,hogy csak úgy elengedném éjszaka horgászni.

2011. máj. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok szülő, de azért írok. Hát leginkább az érdekelne, hogy mivel mentek (közlekedési eszköz) hányan és kikkel. Mindenesetre ha mondjuk a haverod édesapja (vagy más felnőtt) veletek menne, akkor sokkal nyugodtabb szívvel engednélek el.
2011. máj. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
amúgy , szüleid elengednek?
2011. máj. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha van ott legalább egy felelősségteljes, úszni tudó felnőtt aki veszély esetén tud valamit kezdeni, akkor esetleg. Haverokkal, éjszaka, 15évesen... Még lehet, hogy magamat se engedném oda :)
2011. máj. 26. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hát tényleg nem inni megyünk!!! Azért van a buli, hogy ott!!! Amúgy viszünk 6 lámpát amiket körberakunk a sátortól a partig. És még a sátor felett is lesz egy. Amúgy ma beszéltük meg azt, hogy nyáriszünetben jun.16-án megyünk épp azért mer tud jönni egy nagykorú is akkor velünk. :)


Amúgy mindegyikőnk szülei azt mondták hogy ha jön valami felnőtt is. :) De az jön szóval. :)

2011. máj. 26. 15:03
 6/6 A kérdező kommentje:

Meg beszéltük, hogy nem egész este horgászunk. Mindenki azt mondta hogy olyan hajnali 3-4 fele alszunk mert már 5-kor kelni kell. :)


Meg nem olyan ez a társaság, hogy azért mennyünk hogy igyunk!!!! Higgyétek el! Buliba is csak mértékkel szoktunk. Míg eszünknél vagyunk!!

2011. máj. 26. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!