Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A fogalmazásom eddig jó?...

A fogalmazásom eddig jó? Hogyan zárjam le?

Figyelt kérdés

*** vagyok, *-én születtem. * jöttem a * 8. évfolyamos tanulójaként, ahol tovább fogok tanulni gimnáziumban. A kedvenc tantárgyaim a matematika, fizika, kémia, egyszóval a természettudományos tantárgyak, illetve az angol nyelv. Konkrét továbbtanulási terveimet tekintve az előbb említett gimnáziumban fogok még négy évig járni. Egyetemről is vannak elképzeléseim, de még nem tudom pontosan, hogy hova és milyen szakra szeretnék majd menni, gondolkodom a kereskedelmi-gazdasági vagy a természettudományi ágakon.


A családom * számazású, így a távolabbi (nagybácsi, nagynéni, unokatestvérek, nagyszülők) rokonaim mind *ban vannak. Az édesapám, aki régen gazdaságtant tanított egyetemen és az édesanyám, aki egyetemi matematika tanár volt mindent megadnak nekem és 12 éves öcsémnek a jó tanulmányi eredmények eléréséért.


Az * Versenyre való készülésem igen érdekes volt, hiszen a szüleim régen nagyon jó eredményeket értek el a különböző fizika versenyeken *ban, így tudnak segíteni a felkészülésben. Sok könyvet elolvastam Eötvös Loránd életének részletesebb megismerésének céljául és nagyon sok példát megoldottam az iskolában tartott szakkörökön és otthon. Megismerkedhettem a kísérletezés feltételeivel és a számolásos feladatok pontos megoldásmódjaival.


A szabadidőmben általában könyveket olvasok, zenét hallgatok és zenélek. Nagyon szívesen veszek részt a kézműves programokon és különböző népek kulturáját is szívesen tanulmányozom.



Előre is köszönöm a válaszokat!


2011. máj. 26. 22:03
 1/3 A kérdező kommentje:

Bocsánat, a csillagok olyan adatok, amit nem akarok nyilvánosságra hozni..

Egyébként ezt lehet hogy fel fogják olvasni (országos verseny)... ezért kéne hogy jó legyen...

2011. máj. 26. 22:04
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát ne így: "Előre is köszönöm a válaszokat!" :) (:



...Egy álmom teljesült, amikor megtudtam hogy eljöhetek erre a versenyre. ... :)


és szerintem így se...

2011. máj. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
közben már megvolt a verseny :D de azért köszönöm!
2011. máj. 29. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!