Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Sokaknak mi bajuk van a...

Sokaknak mi bajuk van a rovásírással? Miért nem tisztelik a magyar kultúrát?

Figyelt kérdés
Nem mondom, hogy kötelező megtanulni mindenkinek, csak sokan annyira gyűlölködnek a rovásírásról, hogy az már kiveri sok embernél a biztosítékot.
2011. máj. 27. 16:29
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Abban nem értek vele egyet, hogy én nem azért írtam ki a kérdést, mert megakarok másokat győzni, illetve hirdetni szeretném köztük a saját elveimet.

Én tényleg a véleményeteket akartam kikérni. Látom már ez is bűn ebben az országban. Ezért is fogom elhagyni ezt a putrit.


Mellesleg a magyar rovásírás nem olyan régi, mint a hieroglif írás. Van köztük egy pár ezer év. Plusz az egyiptomiak úgymond nyelvet is cseréltek a hieroglif írásos nyelvről az arabra.

2011. jún. 3. 18:37
 12/15 anonim ***** válasza:
Hagyd itt nyugodtan ezt a "putrit", ezt a sok szerencsétlen "gyűlölködő" lúzert, csak azt ne hidd hogy külföldön kolbászból van a kerítés! Ott még nagyobb senki leszel, egy megtűrt személy akinek csak az "aljamunkák" jutnak majd. Az soha nem lesz az igazi hazád.
2011. okt. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
én ezt a kérdést nem értem,nekem semmi bajom a róvásírással,nemgondolok rá,nem érdekel,hidegen hagy...de bajom kéne legyen vele,én ezt nem értem?!
2011. nov. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Messziről nyitok.

Az európai kultúra bölcsője Görög és Római tisztában volt az előtte létező kultúra létezésével és mindent megtett ennek az eltüntetésére.A történelmet mindig a győztesek írják és ennek megkérdőjelezése bűn.Márpedig a kőbevésett felíratok nem hazudnak és ha régebbiek mint ahogy a győztesek állítják akkor nem marad más mint a lejáratás és ha ennek évezredes hagyománya van mindjárt üldözött leszel ha erről beszélsz.Ilyen a rovásírás.

Hosszú lenne indokolni a leírtakat hát nem teszem.

[link]

És egy kis történelem lecke más szemszögből:

[link]

2013. jan. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Őrizzük a kultúra, ki fog halni a magyar kultúra - szajkózod, közben "putrinak" nevezed a saját hazád?!! Úgy van, őrizd csak a kultúrát, menj csak el máshova, ott majd biztos nagyobb hazafi leszel mint itthon.
2013. aug. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!