Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Félek neki kezdeni egyedül,...

Félek neki kezdeni egyedül, tanács?

Figyelt kérdés

Na szóval a legjobb barátnőmmel úgy volt hogy együtt megyünk diákmunkára.

Az ő szülei őt zavarják dolgozni, engem nem zavarnak magamtól mennék hogy legyen pénzem.

Na és úgy volt hogy ma felhívom a diákmelót mert mondták hogy hívjam vissza hogyha már tudok menni dolgozni, mivel már kezdhettem volna csak a vizsgára tanultam.

És akkor ma reggel írt a barátnőm üzit hogy őt nem engedi az apja mert nagyon sokat kell ott pörögni és nem bírja.

Egyedül meg már félek belekezdeni, ha tényleg nagy a pörgés egyedül még rosszabb lesz végig csinálnom.

Mit tegyek??Próbáljam meg egyedül??


18/L


2011. máj. 28. 08:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy próbát megér. Ezzel nem veszíthetsz semmit, maximum ha nem tetszik a dolog akkor kilépsz. :)
2011. máj. 28. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a barátnőd gondolta meg magát, nem az apja....

Mindenképp menj el, lesznek ott mások, akikkel barátkozhatsz, nem leszel egyedül.

2011. máj. 28. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én is féltem az első diákmelóm előtt. Sőt még néha ma is, ha új helyre megyek...

Ne aggódj, mindent elmondanak majd, ha valamit nem tudsz, majd kérdezel, pár nap alatt belejössz. :)

Milyen munkára mész?

19/l

2011. máj. 28. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Arra szavazok én is, hogy próbáld ki magad.

Nem sokára nem lesz választási lehetőséged, hogy mész dolgozni, vagy nincs bátorságod, hanem menni KELL.

Legalább már lesz némi fogalmad arról, milyen a "munka".

Ha ügyes vagy, és jól teljesítesz, később akár szakmai gyakorlatra is visszavárnak, vagy ha pályázol egy állásra, tudsz arra hivatkozni, hogy diákmunkásként elégedettek voltak veled.

Semmilyen veszteni valód nincsen, és ha nem jó, még van lehetőséged visszamondani.

Viszont lesz egy kis zsebpénzed, amit később a nyár folyamán arra költesz, amire akarsz: fesztiválokra, kempingezésre, strandra, új cuccokra az iskolakezdéshez.

2011. máj. 28. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen aranyosak vagytok!

Egyébként Debrecenben valami édességgyárban kell csomagolni, címkézni válogatni :)

2011. máj. 28. 09:06
 6/10 anonim válasza:
Szerintem is menj. Én annó dolgoztam diákmelón a Győri Keksznél. Tök szuper volt és csokizhattunk is:-)
2011. máj. 28. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az nem olyan vészes meló, ne félj tőle, az a pár óra meló hamar elfog menni, és lehet lesz valaki aki segíteni fog.
2011. máj. 28. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egészen biztosan fogsz találni olyanokat akik jófejek..:)
2011. máj. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

sok évig dolgoztam diákként,majd egy ideig közvetitettem én is diákokat


elég sok barátság kötődik,amit irsz az nem is annyira húzós meló,1-2 nap alatt kialakul egy egész jó kis társaság

menj,ne hagyd ki ha már mehetsz

2011. máj. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Hát felhívtam de sajnos most nem kell ember oda, mert azoknak sincs munka. :S

Ajánlotta a műanyaggyárat de szüleim szerint az nem való nekem, mert egészségtelen :S

2011. máj. 28. 12:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!