Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Táborban hogy lehet minden...

Táborban hogy lehet minden ciki dolog és baki nélkül túlélni? Régi történeteitek amin lehet okulni?

Figyelt kérdés
Tehát Fonyódra megyünk a következő hétvégén... 3 napra... :D Ezért kéne, mert még sosem voltam táborban.. :D köszönöm előre is!
2011. máj. 29. 17:37
 1/5 anonim ***** válasza:
45%

1; este ne rúgj be a haverokkal! ha lebuktok, az nagyon ciki + a másnaposság nem jó egy táborban :)

2; ne akarj átmászni a balkonon éjjel! nekünk már volt, hogy megszólalt a szomszédos épület riasztója, majdnem kidobták a szállásról az egész osztályt éjjel 3-kor!

3; ha nincs ébresztő, akkor kelj fel időben magadtól! kócosan, pizsiben, csípás szemmel beesni a reggeli végére kínos (hát mégha az egészet lekésed!) :S

4; ne törjetek le/el semmit, ne tegyetek tönkre semmit! nektek kell kifizetni, én az nem olcsó buli!

még gondolkodom, hátha eszembe jut valami! lehet bulizni, csak ésszel! :)

2011. máj. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

nagyon köszönöm, viszont ezek egy pár szempontból alapok nálam:

1. 14 évesek vagyunk, én pont a szülőkkel egy házban (2 szobás házak vannak és a másik szobában szülők) úgyhogy esélyem nem lenne arra hogy piáljak


2. nem áll szándékomban... :D nem szoktam éjjel ilyesmiket csinálni :D


3. lesz ébresztő és én mindig beállítom a telefont a rendes ébresztés előtt 15 perccel mert utálom ha más EMBER ébreszt fel... főleg ha idegen.... :D


4. az meg eleve alap...


De azért nagyon köszönöm!

2011. jún. 1. 19:40
 3/5 anonim ***** válasza:
tudod, én csak a saját osztályomból/környezetemből indulok ki... :D nálunk nem gond 14 évesen berúgni (persze nem én, egyes o.társaim... őket meg jobb elkerülni)
2011. jún. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ja... nálunk nem volt ilyen... :D
2011. jún. 5. 17:41
 5/5 anonim ***** válasza:
örülök :)
2011. jún. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!