Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha most vagyok 14 és megütök...

Ha most vagyok 14 és megütök valakit aki ugyanannyi idős, mint én és egészséges és nem is vagyok sokkal erősebb nála, akkor milyen következményei lesznek?

Figyelt kérdés
2009. márc. 17. 11:34
 1/5 anonim ***** válasza:
89%

Nem kell verekedéssel elintézni a dolgot.!

Szépen is meglehet beszélni.

Különben nemtudom mien szinten akarod bántani h ennyire érdekel a következménye.. Majd az oszt. főnök intézkedik de semmiféleképp ne bántsd a másikat.

2009. márc. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy jól szájbaver valamelyik haverja, és egymást fogjátok ütni-verni egymást életetek végéig, vagy amíg rájöttök, hogy milyen hülyék vagytok.
2009. márc. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Összeverekedtek, utálni fogjátok egymást a továbbiakban (is). Ha sulis esetről van szó, akkor intő, de sulitól függően akár igazgatói rovó, vagy kicsapás is lehet (de ezt kétlem).
2009. márc. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
szerintem bolond a gyerek. jön és akkor ad egy kisseb pofont nem is az a gond hogy fáj csak inkább megalázó aztán meg elfut.
2009. márc. 17. 14:28
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Megüt, aztán elfut? Hagyd a fenébe, szánalmas. Én soha nem ütök meg senkit, de, ha valakit megütnék (ez nem fordulhat elő, mert békeszerető vagyok, de tegyük fel), akkor nem futnék el. Azzal, hogy megüt, majd elfut, nem is téged aláz meg, hanem saját magát. Az ilyenekkel nem is kell törődni...
2009. márc. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!