Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Járok egy sráccal és pár nap...

Járok egy sráccal és pár nap mulva lejön hozzám. Félek, hogy nem felel meg neki a házunk (? )

Figyelt kérdés

Nem rég kezdtünk el járni és nagyon szeretem.

Szóval, nincs kosz, rendetlenség ilyenek, csak nem egy húúúdenagy ház, meg extra, hanem kis szerény, régies. Félek, hogy rosszul reagál rá. :(

Hülye vagyok vagy másnál is volt ilyen?

Voltam náluk és elég szép házuk van. :S

Mit tegyek? :D


2011. máj. 30. 09:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Ha valóban van köztetek valami, akkor veled fog foglalkozni, és nem a lakással! ;)
2011. máj. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne parázz. Ha a házzal lesz gondja, akkor jobb ha nem is folytatjátok a viszonyotokat. Ha szeret, akkor az nem igen fogja őt, zavarni.
2011. máj. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi szépen.:D
2011. máj. 30. 10:19
 4/5 anonim ***** válasza:
ha olyanok nyilván ha nem is a srácnak (de az is lehet),hanem a szüleinek fontos hogy ne egy szegény lányt vegyen el,vannak ilyen emberek de ilyen minél hamarabb kiderüljön annál jobb,szóval nincs mitől tarts
2011. máj. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ha igazán szeret, nem foglalkozik a lakóhelyeddel.
2011. máj. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!